صفحه: 1 2 [3] 4 5 ... 10
 21 
 : فوریه 06, 2018, 02:15:16 am 
نویسنده آژیر سنترال - آخرين ارسال توسط آژیر سنترال
بسیاری از کاربران ممکن است از سیستم دزدگیر نصب شده خود راضی نباشند زیرا سیستم به راحتی آلارم کاذب ایجاد می کند. موارد زیادی وجود دارد که چرا دزدگیر  اشتباه رخ می دهد، 90٪  آمار آلارم های کاذب ناشی از کار اشتباه می باشند. با این حال، ممکن است برخی از آلارم های کاذب مربوط به  خرابی  سیستم، و سنسور حرکت PIR باشد. گزینه های زیادی برای مقابله با این مشکل وجود ندارد. یکی از گزینه ها استفاده از سنسورهای پرتو فوتوالکتریک یا بیم  برای جایگزینی کردن  سنسورهای حرکت PIR می باشند.

تفاوت سنسور PIR با سنسور PHOTOELECTRIC

در مقایسه با سنسور حرکت PIR، آشکارسازهای پرتو فوتوالکتریک فناوری مادون قرمز که دارای مزایای منحصر به فرد بسیاری است، استفاده می کنند. سنسورهای پرتو فوتوالکتریک می توانند فاصله انتقال طولانی تا 300 متر را فراهم کنند، در حالی که حسگر حرکت PIR تنها می تواند حدود 110 درجه 12 متر تشخیص را داشته باشد. سنسورهای حرارتی PIR مستلزم آلارم های کاذب هستند چرا که آنها به تغییرات محیط متغیر حساس هستند، به عنوان مثال جریان هوای گرم / سرد، نور خورشید، حیوانات کوچک. سنسورهای پرتوهای الکتریکی از ساختار چند سنسور استفاده می کنند و زمانی زنگ هشدارعمل میکند که تمام پرتو ها به طور همزمان قطع شوند، بنابراین زنگ خطر ناشی از پرواز پرندگان، برگ ها، شاخه های درختی، آفتاب مستقیم را کاهش می دهد.

سنسورهای پرتوهای الکتریکی می تواند مانع نامرئی در اطراف محل خانه ، کارخانه  شما ایجاد کند، سنسوربیم  توصیه شده برای حفاظت محیط اطراف است. شما می توانید تعداد سنسورها را برای حفاظت  داخلی را کاهش دهید و به شدت باعث صرفه جویی در هزینه میشود.

چگونه یک سنسوربیم  بیسیم کنیم؟

به منظور ساده سازی نصب، سنسور های بی سیم خورشیدی در بازار موجود است اما گران هستند و مدل های زیادی نیز وجود دارند. هزینه های پرتوهای فوتوالکتریک بیم سخت افزاری بسیار ارزان هستند، با استفاده از ماژول RF و اتصال آن به سنسور بیم می توان  ارتباط بیسیم به دزدگیر را انجام داد .همانطور که دستگاه های دزدگیر بی سیم ما از طیف 433 مگاهرتزی برای برقراری ارتباط استفاده می کنند، ما باید از یک ماژول RF 433MHz استفاده کنیم.حسگر بیسیم الکتریک دزدگیر اماکن
لینک منبع:http://azheer-central.com

 22 
 : فوریه 05, 2018, 01:15:29 pm 
نویسنده roozfreight - آخرين ارسال توسط roozfreight

 باربری کاشانی برترین شرکت های حمل بار در تهران


باربری کاشانی  یکی از برترین شرکت های حمل بار در تهران می باشد که خدمات اثاث کشی منزل را انجام می دهد این شرکت با بهره گیری از آخرین تکنیک اسباب کشی آماده است به صورت شبانه روزی و هفت روز هفته در خدمت شما ساکنین محترم استان تهران باشد تا یک اسباب کشی بدونه دردسر را با این شرکت تجربه کنید
این باربری با تجربه ای چند ساله در امر اثاث کشی منزل به صورت شبانه روزی آماده است در تمامی مراحل اسباب کشی در کنار شما ساکنین این محدوده باشد و جابجایی بارهای شما را به صورت کاملا حرفه ای انجام دهد ، در مرحله اولیه شرکت باربری تهران مشاوره را به شما ارائه می دهد و شما را با روال کلی کار اسباب کشی آگاه خواهد ساخت و بعد از انجام این امور خدمات بسته بندی وسایل منزلرا نیز برای شما انجام خواهد داد بسته بندی اثاثیه منزل طبق اصول انجام خواهد شد و تهیه کلیه موارد بسته بندی که شامل کارتن اسباب کشی و ... می شود این شرکت باربری برای شما تهیه خواهد کرد و به شما ارائه خواهد داد.

اتوبار و باربری تهران مفتخر است که در کنار شما باشد تا یک اسباب کشی بدونه دردسر را برایتان به عمل آورد نگران هیچ چیزی نباشید و فقط کافیست با ما در تماس باشید ما کلیه کار جابجایی بار را برایتان انجام خواهیم داد
این شرکت باربری و اتوبار خدمات خود را به صورت شبانه روزی انجام می دهد و دارای شعبات زیادی در استان تهران می باشد که می توان به باربری غرب تهران  اشاره کرد که در محدوده غرب تهران اثاثیه منزل را برایتان بسته بندی کرده و جابجا خواهد کرد و می توان به باربری شمال تهران اشاره کرد که این شرکت خدمات بسته بندی و حمل اثاثیه را به صورت حرفه ای انجام می دهد که و در محدوده شمال تهران اثاث کشی را برایتان انجام می دهد
از محدوده های تحت پوشش باربری روز می توان به باربری فردوس اشاره نمود که در فردوس غرب و فردوس شرق اثاث کشی را به نحو احسنت انجام می دهد و میتوان به باربری شهرک غرب اشاره ای کرد که توسط کارشناسانی مجرب اداره می شود
باربری صادقيه نیز جز این شرکت حمل و نقل می باشد که در محدوده صادقیه و آریا شهر اثاث کشی را انجام خواهد داد
باربری جردن از بهترین باربری هایی است که در محدوده جردن خدمات حمل اثاثیه منزل را انجام می دهد
در همین راستان می توان شرکت طنین بار  را برترین شرکت اثاث کشی دانست که اثاث کشی را انجام می دهد و خدمات خود را در تمامی نقاط تهران انجام می دهد


 23 
 : فوریه 04, 2018, 12:31:33 pm 
نویسنده sitecup1 - آخرين ارسال توسط sitecup1


عوامل موثر در طراحی سایت خبری:
 

امروزه به جهت توجه و نیاز عمومی مردم برای خبرهای جدید شاید از معروف ترین و موفق ترین سایت ها بتوان به سایت های خبری اشاره کرد. و با توجه به کاربران ان لاین ایران و جمعیت ملیونی افراد ان لاین روی سایت ها بتوان موفقیت سایت های خبری را تضمین شده دانست. اما در این زمینه سایتی موفق ت رخواهد بود که با سرعت و دقت و نیز صداقت به امر اطلاع رسانی بپردازد. چه بسا سایت های بسیاری نیز وجود دارند که فقط به امر سخن پراکنی اشتغال دارند اینگونه سایت ها هرگز اصل خبر ها را در اختیار مردم قرار نمی دهند بلکه تحلیلی از خبر را به انصورت و انگونه خود انتظار دارند در اختیار مردم قرار می دهند. مخاطبان علاقه دارند که خبرها را با صداقت و در لحظه و فورا دریافت کنند بنابراین سایت هایی موفق تر هستند که با گزارش های جامع تر و کامل تر و چه بسا با عکس و فیلم های مرتبط به گزارش وقایع برای مردم بپردازند.

 

 

رعایت سادگی قالب سایت برای بیننده و مخاطبانتان حتما خوشایند خواهد بود. زیرا عموم افراد علاقه ای به حضور داشتن در سایت های شلوغ و بی نظم ندارند. بلکه طراحی سایت شما باید کاربر پسند باشد و در ان به عنصر رنگ و روانشناسی رنگ ها توجه شود تا اخبار در یک قالب مورد پسند به مخاطب ارائه شود تا بتواند توجه مخاطبان را نیز جلب کند.

 

ویژگی های طراحی سایت خبری ایده آل
 

طراحی سایت خبری موفق باید منطبق بر اخرین ویژگی ها و تکنولوژی های روز عصر وب باشد. البته این گفتار به این معنی نخواهد بود که با طراحی سایت حجیم و سنگین و با گرافیک بالا امکان استفاده و بهره برداری کاربران با اینترنت ضعیف و با سرعت پایین را محدود کنیم و از این طریق این افراد نخواهند توانست از سایت بازدید داشته باشند و از امکانات ان استفاده کنند. بلکه باید سعی داشته باشیم با استفاده از بهترین امکانات و تکنولوژی ها به بهبود سرعت بارگزاری وب سایت کمک کنیم .

باید سعی داشته باشید نحوه ی نمایش اخبار و اطلاعات به سهولت میسر باشد  و سرعت لود صفحات سایت نیز در سطح بالایی باشد .  در رعایت نکات ایمنی نیز باید بسیار با دقت عمل کنید  و همچنین بهینه سازی برای جستجوگر ها را در اولویت اقدامات خود برای مدیریت سایت خبری تان قرار دهید . ارائه ی اخبار به صورت چند رسانه ای و ترکیبی از عکس و فیلم و صوت به جذب مخاطبان بیشتر و موفقیت طراحی سایت خبری تان نیز کمک خواهد نمود.


 24 
 : فوریه 03, 2018, 09:10:06 am 
نویسنده sitecup1 - آخرين ارسال توسط sitecup1
طراحی سایت با جاوا:
 

 

طراحی سایت با جاوا امروزه از زبان های برنامه نویسی تحت وب پرکاربرد می باشد که توسط برنامه نویسان بسیاری مورد استفاده قرار می گیرد. زبان جاوا java در بخش های مختلف طراحی سایت مانند منوها ، باکس ها ، جداول و دیگر بخش ها می تواند درج گردد. نمایش اطلاعات بیشتر می تواند متناسب با نیاز و خواسته کاربر باشد که می تواند از شلوغی طراحی سایت جلوگیری نماید. از این رو زبان جاوا به واسط کدهای خود می تواند نمایش بیشتر اطلاعات را به واسط کلیک ها و یا قرارگیری موس بر روی بخش های مختلف اجرا نماید.

 

 

 

 

طراحی وب سایت با جاوا
 

 

طراحی سایت با جاوا می تواند افکت های زیبا را به طراحی سایت شما بخشد که متحرک سازی و حرکت بخش های مختلف مانند آیکن ها ، باکس ها مواردی هستند که می تواند بر زیبایی بیشتر طراحی سایت شما بیفزاید. جاوا java می تواند نمایی حرفه ای را به طراحی سایت شما بخشد که بخش هایی از طراحی سایت خود را پنهان سازی نمایید و به کاربران این فرصت را دهید که در صورت نیاز خود به اطلاعات بیشتر به واسط کلیکی و یا آیتمی این خواسته خود را داشته باشند. طراحی سایت جاوا java ظاهری زیبا را به طراحی وب سایت شما می بخشد و علاوه بر این حرفه ای بودن طراحی سایت شما را نیز مد نظر قرار می دهند.

 

 

طراحی سایت با جاوا چه قابلیت هایی را می تواند فراهم نماید؟
 

 

زبان جاوا می تواند به طراحی سایت شما نمایی حرفه ای به طراحی سایت شما بخشد که این امر می تواند خواسته مطلوب افراد بسیاری در طراحی سایت شما باشد تا نمایی زیبا از طراحی سایت خود داشته باشند. طراحی وب سایت با جاوا می تواند افکت های زیبا و متحرک سازی باکس ها و منوهای مختلف را برای شما داشته باشد. طراحی سایت با جاوا امروزه بسیار مورد کاربر قرار می گیرد و می تواند بسیاری از خواسته های مشتریان طراحی سایت را فراهم نماید. 25 
 : فوریه 02, 2018, 04:12:03 am 
نویسنده sitecup1 - آخرين ارسال توسط sitecup1

طراحی سایت بیمه:


طراحی سایت بیمه به درج اطلاعات در زمینه خدمات بیمه ای و نیز سرویس هایی که می تواند توسط شرکت های بیمه ای فراهم گردد و نیز همچنین توضیحات و اطلاعاتی که مورد نیاز کاربران قرار می گیرد و در انتخاب شرکت بیمه برای کاربران مهم می باشد می تواند همراه گردد.


طراحی وب سایت بیمه


طراحی وب سایت بیمه امروزه خدمات مختلف خود را به راحتی می تواند درج نماید و نیز کاتالوگی از خدمات خود را می تواند در بستر طراحی سایت درج نماید و امکان دانلود فایل را برای کاربران ایجاد نماید. طراحی سایت بیمه امروزه بخش های متعددی را برای خود تعیین نموده است و می تواند امکان پرداخت حق بیمه را به صورت آنلاین فراهم نماید و نیز اینکه می تواند پروفایل سازی را برای کاربران ایجاد نماید که می تواند راحتی را برای کاربران داشته باشد.


طراحی سایت بیمه چه قابلیت هایی دارد؟


طراحی سایت بیمه امروزه شاخص های متعددی را برای کاربران فراهم می آورد که می تواند راحتی کاربران را برای انتخاب سرویس و خدمات مورد نظر خود و نیز همچنین درج نمودن تمامی اطلاعات مورد نیاز کاربران را داشته باشد. امکان درج نمودن آدرس موجب می گردد که افراد به سمت اطلاعات مورد نیاز خود هدایت گردند و مطالعه نمایند


 26 
 : فوریه 01, 2018, 06:35:51 am 
نویسنده sitecup1 - آخرين ارسال توسط sitecup1

 

 

ممکن است که برای شما هم این اتفاق افتاده باشد که به دنبال راه اندازی سایتی جدید یا تغییر سایت خود باشید و یا به دنبال افراد یا شرکتهایی که در این زمینه فعال هستند بروید و بر این اساس جستجوی خود را برای پیدا کردن بهترین شرکت های طراحی سایت شروع کرده باشید تا بتوانید به خواسته خود برسید.

 

 

 

ضرورت استفاده از بهترین شرکت های طراحی سایت
 

 

با توجه به  گسترش نفوذ اینترنت در کشور و افزایش استفاده از این تکنولوژی در بین مردم، ضرورت استفاده از سایت های اینترنتی به میان می آید، که در این بین نقش بهترین شرکت هایطراحی وب سایت به خوبی مشخص شده و واضح است. حال برای رفع نیاز خود باید به دنبال بهترین شرکت های طراحی سایتی ، که بتوانند پاسخگوی چنین فضای مهمی باشند رفت.

 

 

خدمات بهترین شرکت های طراحی سایت
 

حال سوال این است که بهترین شرکت طراحی سایت باید چه ویژگی هایی داشته باشد؟ در این مورد پارامتر هایی وجود دارد که به چند مورد مهم اشاره می کنیم ...

 مهم ترین پارامتر، سئو سایت است که باید به آن توجه ویژه ای داشت تا به سایتی پر بازدید و با ارزش تبدیل شود .

ظاهر ریسپانسیو یا واکنش گرا بودن مولفه دیگر هست. بهترین شرکت های طراحی سایت کار های خود را طوری طراحی میکنند که قابلیت بازید سایت در هر دستگاهی وجود داشته باشد. با توجه به رشد و استفاده بیشتر مردم از گوشی های هوشمند و تبلت ها این موضوع باید مورد توجه ویژه ای قرار گیرد.

علاوه بر این دو مؤلفه مهم باید طراحی سایت زیبا در کوتاه ترین زمان را نیز مد نظر قرار داد.

 

 

بهترین شرکت های طراحی سایت در ایران
 

حال این سوال پیش می آید که بهترین شرکت های طراحی سایت  ایران کدام شرکت ها هستند؟

با توجه به گفته های بالا باید بیان کرد که اگر شرکتی در طراحی سایت، مزایای فوق را به طور ویژه ای داشته باشد باید به این نکته توجه داشته باشید که موفقیت این شرکتها در صورت رضایت مشتری و جلب اعتماد است که آن را شاخص کرده است.

 

شرکت طراحی سایت نونگار افتخار این را دارد تا به شما نوید دهد که این اعتماد را جلب نموده و به پاسخگویی بی بدیل تبدیل شده. وبا تجربه ی بی نظیری که در این زمینه دارد قادر است زیباترین و پربازدید ترین سایت را به شما ارائه دهد .


 27 
 : ژانویه 31, 2018, 12:50:59 pm 
نویسنده roozfreight - آخرين ارسال توسط roozfreight


 باربری جردن برترین شرکت های حمل بار در تهران
باربری فرشته یکی از برترین شرکت های حمل بار در تهران می باشد که خدمات اثاث کشی منزل را انجام می دهد این شرکت با بهره گیری از آخرین تکنیک اسباب کشی آماده است به صورت شبانه روزی و هفت روز هفته در خدمت شما ساکنین محترم استان تهران باشد تا یک اسباب کشی بدونه دردسر را با این شرکت تجربه کنید
این باربری با تجربه ای چند ساله در امر اثاث کشی منزل به صورت شبانه روزی آماده است در تمامی مراحل اسباب کشی در کنار شما ساکنین این محدوده باشد و جابجایی بارهای شما را به صورت کاملا حرفه ای انجام دهد ، در مرحله اولیه شرکت باربری تهران مشاوره را به شما ارائه می دهد و شما را با روال کلی کار اسباب کشی آگاه خواهد ساخت و بعد از انجام این امور خدمات بسته بندی وسایل منزلرا نیز برای شما انجام خواهد داد بسته بندی اثاثیه منزل طبق اصول انجام خواهد شد و تهیه کلیه موارد بسته بندی که شامل کارتن اسباب کشی و ... می شود این شرکت باربری برای شما تهیه خواهد کرد و به شما ارائه خواهد داد.

اتوبار و باربری تهران مفتخر است که در کنار شما باشد تا یک اسباب کشی بدونه دردسر را برایتان به عمل آورد نگران هیچ چیزی نباشید و فقط کافیست با ما در تماس باشید ما کلیه کار جابجایی بار را برایتان انجام خواهیم داد
این شرکت باربری و اتوبار خدمات خود را به صورت شبانه روزی انجام می دهد و دارای شعبات زیادی در استان تهران می باشد که می توان به باربری غرب تهران  اشاره کرد که در محدوده غرب تهران اثاثیه منزل را برایتان بسته بندی کرده و جابجا خواهد کرد و می توان به باربری شمال تهران اشاره کرد که این شرکت خدمات بسته بندی و حمل اثاثیه را به صورت حرفه ای انجام می دهد که و در محدوده شمال تهران اثاث کشی را برایتان انجام می دهد
از محدوده های تحت پوشش باربری روز می توان به باربری فردوس اشاره نمود که در فردوس غرب و فردوس شرق اثاث کشی را به نحو احسنت انجام می دهد و میتوان به باربری شهرک غرب اشاره ای کرد که توسط کارشناسانی مجرب اداره می شود
باربری صادقيه نیز جز این شرکت حمل و نقل می باشد که در محدوده صادقیه و آریا شهر اثاث کشی را انجام خواهد داد
باربری جردن از بهترین باربری هایی است که در محدوده جردن خدمات حمل اثاثیه منزل را انجام می دهد
در همین راستان می توان شرکت طنین بار  را برترین شرکت اثاث کشی دانست که اثاث کشی را انجام می دهد و خدمات خود را در تمامی نقاط تهران انجام می دهد


 28 
 : ژانویه 31, 2018, 01:38:42 am 
نویسنده sampashi - آخرين ارسال توسط sampashi
سمپاشی
اگر از وجود حشراتی که ناقض بهداشت منزل هستند رنج می برید و می خواهید بهداشت خوبی داشته باشید و از دست این موجوادات رها شوید سمپاشی  را که یک روش تضمینی است انتخاب کنید .

سمپاشی باغچه
باعچه ها به سبب داشتن محیط مرطوب از جمله محیط هایی هستند که رشد افات را تسهیل می کنند و این تسهیل برای خود باغچه نیز مضر است چرا که این آفات خود باغچه را نیز به زودی از بین خواهند برد . سمپاشی باغچه باید به موقع صورت گیرد تا صدمات کمتری وارد آید.

سمپاشی موش
موش ها با جویدن اجسام به بقای خود کمک می کنند اما این کار انها به زندگی انسان لطمه می زند . سمپاشی موش می تواند از این اتفاق ناگوار پیشگیری کند وشما را کاملا در امنیت نگه دارد .

سمپاشی سوسک ریز
سوسک های ریز و سوسری های المانی نیاز به سمپاشی سوسک ریز دارند تا از بین بروند و اختلالی در بهداشت محیط خانگی و اداری ایجاد نکنند . و در این صورت شما نیز دیگر نیاز به ترس از سوسک ها ندارید .

سمپاشی مورچه
کلنی موش هارا باید با سمپاشی مورچه نابود کرد تا در بهداشت محیط زندگی ما انسان ها تاثیر بدی نداشته باشند . چرا که مورچه ها در هر سال تعداد خود را با تخم گذاری ملکه افزایش می دهند و هی مقاوم تر می شوند . لذا باید هر چه سریع تر این موضوع را برطرف کرد .

سمپاشی ساس
حضور ساس در منزل به خودی خود اشکال دارد و این موضوع بسیار پر رنگ تر می شود اگر شما به نیش ساس حساسیت داشته باشید . در این صورت سمپاشی ساس بهترین و کارا ترین کار در این ضیمنه هست .

سمپاشی هتل و رستوران
رستوران و هتل ها باید بسیار پاک ، تمیز و عاری از هر گونه حشره و آفت و سوسک و موش و غیره باشد و این امر مسیر نیست مگر به سمپاشی رستوران . این کار البته باید در صورت وجد تخصص افراد صورت پذیرد .


تجهیزات استیل
طراحی سایت

 29 
 : ژانویه 30, 2018, 07:04:47 am 
نویسنده sitecup1 - آخرين ارسال توسط sitecup1
در طراحی سایت سوپرمارکت های آنلاین ویژگی هایی لازم است که در این مقاله سعی می کنیم به این ویژگی ها بپردازیم. اصولا موفقیت یک سایت سوپرمارکت آنلاین به دلیل وجود مشتری های آن است و رعایت یک سری نکات برای جذب مشتری های بیشتر در طراحی سایت سوپرمارکت آنلاین نیز، باعث بازدید بیشتر از آن سایت می شود. در ادامه مقاله به بررسی عوامل موثر در جذب مشتری در طراحی وب سایت سوپرمارکت آنلاین به طور خلاصه می پردازیم:


عوامل تاثیرگذار برای جذب مشتری در طراحی سایت سوپرمارکت های آنلاین


سرعت در بارگزاری سایت
سهولت در استفاده
قابلیت سازگاری با تلفن های همراه و ریسپانسیو بودن
و علاوه بر این موارد باید دارای ویژگی های منحصر به فرد و خاصی نیز باشد.ویژگی های مورد نیاز طراحی سایت سوپرمارکت های آنلاین


صفحه اصلی طراحی سایت مناسب
در طراحی سایت های سوپرمارکت های آنلاین، این نکته را درنظر داشته باشید که صفحه اول نباید از شلوغی زیادی برخوردار باشد و باعث سردرگمی کاربر شود. صفحه اصلی فقط باید شامل محصولات ویژه و تخفیف خورده و قسمت کوتاهی درباره ما باشد. رنگ بندی طراحی سایت شوپر مارکت و طراحی صفحه اول بسیار مهم است زیرا بازدیدکننده در ورود به سایت و در عرض چند ثانیه اول تصمیم میگیرد که در سایت بماند یا خیر. پس باید طراحی و رنگ بندی صفحه اول به قدری جذاب باشد تا باعث جذب کاربر و ماندن او در سایت شود.


استفاده از تصاویر مناسب در طراحی سایت:

تصاویر در طراحی سایت سوپرمارکت های آنلاین نقش بسیار مهمی دارند. زیرا همانطور که گفته شد صفحه اول سایت باید پیچیدگی و جزییات کمی داشته باشد و به همین دلیل ممکن است بخش زیادی از صفحه را تصاویر تشکیل دهند. تصاویر در اینگونه سایت ها باید بیشتر متناسب با برند و رویکرد محصولات باشد. یعنی تصاویری کاملا اختصاصی و حاوی محصولات در اینگونه طراحی سایت ها باید مورد استفاده قرار گیرند.


منوی مناسب در طراحی سایت

منوها نیز در طراحی سایت سوپرمارکت های آنلاین باید از پیچیدگی و جزییات بسیار کمی برخوردار باشند، زیرا اینگونه سایت ها از تمامی اقشار مختلف جامعه بازدید کننده دارد. پس دسترسی به محصولات موجود در فروشگاه باید کاری بسیار راحت و همچنین دارای طبقه بندی بسیار کارامد و دقیق باشد.

اعتماد سازی در طراحی سایت

در طراحی سایت سوپرمارکت های آنلاین وجود آدرس و تلفن در دسترس و دقیق از فروشگاه و همچنین ضمانت برگشت پول درصورت عدم رضایت باعث اعتماد سازی در مشتری ها میشود. و همچنین بودن پروتکل های امنیتی برای پرداختی مطمئن و ایمن لازمه ی چنین سایت هایی است.طراحی وب سایت . طراحی وب سایت 30 
 : ژانویه 30, 2018, 01:38:18 am 
نویسنده sitedesign - آخرين ارسال توسط sitedesign
طراحی تجربه کاربری الآن دیگه یکی از بزرگترین حالتهای توسعه سایت محسوب میشه. مفهوم طراحی تجربه کاربری و توسعه سایت مدرن، ذات سایت رو به عنوان یک کل در نظر میگیره. سایتهای موفق، الان دیگه بنر یا تجهیزات الکترونیکی خاصی ندارن. جزء بازاریابی استاتیک نیستند. یه سایت خوش ساخت الآن یه تجربه است. قصه خودشو روایت میکنه، مخاطب رو میشناسه و حول کاربر شکل میگیره.

روایت داستان و محتوا
در روزهای اول سئو، چیزهایی مثل تراکم کلیدواژه ها و بک لینکهای مشکوک کل سئو رو پر کرده بود. اما کم کم الگوریتم ها باهوش تر شدند و رقابت به شدت افزایش پیدا کرد و کاربرها تیز تر شدند. تو این چشم انداز، محتوا واقعا پادشاست. تولید محتوای اغواکننده و جذابی که به واقع با کاربر صحبت کنه، کیفیت رتبه رو تو الگوریتمهای جستجو بالا میبره. برای لینکهای خارجی پتانسیل ایجاد میکنه و کاری میکنه که سایتتون ارزش دیدن داشته باشه.
یکی از گرایشاتی که خیلی هم باب شده قصه پردازیه. الآن دیگه سایتهایی که فقط به نکات فروش اشاره میکنن چندان طرفدار ندارن. الآن باید برای محصولات و برندتون یه قصه داشته باشید. برندتون چی باید عرضه کنه که دیگران نمیکنن؟ کار اصلی شرکتتون چیه؟ داستانتون چه ربطی به بقیه مردم میتونه داشته باشه؟

محوریت کاربر و شخصی سازی
موارد پیشنهادی بر اساس نوع خریدی که کاربر انجام داده، ارائه پیشنهادات بر اساس موقعیت مکانی و مکانهایی که کاربر تو جستجوهای قبلیش سرچ کرده هم از جمله گرایشات مدرن تو توسعه سایت و طراحی تجربه کاربری هستند. بعضی وقتها فیسبوک انقدر تبلیغات و پیشنهادات دقیقی ارائه میده که آدم میترسه، اما وقتی تجربه سایت خوب شخصی سازی شده باشه، کاربر حس میکنه سایت میفهمه. اینطوری نرخ تبدیلتونم بالا میره و کاربرها بیشتر همراهی مثبتی با برندتون خواهند داشت. گرایش شخصی سازی بخشی از الگوی بزرگتر محور قرار دادن کاربره. فقط باید نیازها، خواسته ها و محدودیت های مخاطبتونو بشناسید.

 طراحی پیش بینی کننده
طراحی پیش بینی کننده یه گرایش تجربه کاربری جدیده که ارتباط تنگاتنگی هم با محور قرار دادن کاربر داره. موقعیت مکانی و ردیابی ارجحیت های کاربر از نظر تخصصی مثالهایی از طراحی پیش بینی کننده اند، اما مطلب از این هم عمیقتره. در سطح ساده، طراحی پیش بینی کننده میتونه شامل چیزهایی مثل فرمها یا اطلاع رسانی به کاربرها درباره بروزرسانی های اخیر باشه. در یه سطح مؤثرتر، مربوط به ردیابی داده های کاربر، رفتارهای وبگردی و نهایتا رفتارهای پول خرج کردنش بشه. میشه از این قبیل اطلاعات استفاده کرد و با توجه به رفتارهای خود کاربر بهش محصولات و خدمات مرتبط ارائه کرد.
اگه این نوشتار براتون به قدر کافی واضح نبود، اینو بدونید که الآن محور توسعه سایت و طراحی تجربه کاربری، کاربره. مفهوم کلیدی یا تقریبا میشه گفت توانایی کلیدی هر ابتکار موفقی، استفاده مؤثر از حس درک متقابله. تلفنهای هوشمندمون، سایتهای محبوبمون و برنامه هایی که بیشتر ازشون استفاده میکنیم خیلی بیشتر از یه ابزار ارزش دارن. در واقع اینها بخشی از خود ما هستن. ما بهشون پیوند خوردیم و میخواهیم اونها ما رو خوب درک کنن.
/sitedesign.joomir.com

صفحه: 1 2 [3] 4 5 ... 10