صفحه: 1 ... 8 9 [10]
 91 
 : اكتبر 27, 2018, 05:16:37 am 
نویسنده ava96 - آخرين ارسال توسط ava96
همان گونه که میدانید قبولی در امتحان آیین نامه راهنمایی برای برخی افراد میتواند کار مشکلی به نظر برسد و گاهی برخی افراد برای قبولی در این ازمون باید چندین بار باید در آن شرکت نمایند. ولی به این دلیل که سوالات ایین نامه هر سال همان است و تکرار نمیشود. میتوانید به سایت هایی که سوالات را به صورت رایگان قرار میدهند مراجعه نمایید. پس ماهم  این تصمیم را گرفتیم که نمونه سوالات آیین نامه رانندگی  رایگان را در اختیار شما قرار دهیم  تا با خواندن آنها با سوالات ازمون آیین نامه رانندگی اشنا شوید  برای دانلود سوالات ایین نامه اصلی میتوانید به سایت تست درایوینگ مراجعه نمایید.

 92 
 : اكتبر 27, 2018, 05:14:32 am 
نویسنده ava96 - آخرين ارسال توسط ava96
طبق این نوآوری که حاصل تلاش مهندسان زیست‌پزشکی دانشگاه یوتا است. فرآیند جدید می‌تواند به بیماران مبتلا به آسیب تاندون و رباط کمک کند تا زودتر بهبود یابند یا به طور کامل بافت جدیدی برای بیمار فراهم کند.
تحقیق و توسعه این پروژه دو سال زمان برد. مهندسان سلول‌های بنیادی را از چربی بدن بیمار گرفته و آنها را بر روی یک لایه هیدروژل چاپ کردند. این هیدروژل به رشد سلولی در آزمایشگاه کمک می‌کند و یک رباط یا تاندون را با فرآیند پرینت سه بعدی تشکیل می‌دهد. سپس این بافت جدید به ناحیه آسیب دیده وارد می‌شود.
چاپ موفقیت‌آمیز رباط‌ها و تاندون‌های بدن کار بسیار دشوار و مهمی است، زیرا به دلیل نزدیکی به استخوان و عضله از سلول‌های مختلف در الگوهای مختلف تشکیل شده‌اند.
پروفسور رابی بولز، استادیار زیست پزشکی دانشگاه یوتا گفت: این دستاوردپرینتر سه بعدی اجازه خواهد داد که بیماران بتوانند بافت‌های جایگزین را بدون جراحی‌های اضافی و بدون نیاز به برداشت بافت از دیگر قسمت‌های بدن، دریافت کنند.
وی افزود: تکنیک ما به شیوه‌ای بسیار کنترل شده، الگو و سازمان سلول‌هایی که قبلا با فناوری‌های قبلی امکان ایجاد آنها نبود را ایجاد می‌کند که به ما اجازه می‌دهد تا به طور مشخص، سلول‌ها را آنجایی که می‌خواهیم قرار دهیم.
برای دستیابی به این سطح از کنترل، محققان با یک شرکت به نام " Carterra Inc " همکاری کرد تا یک راه حل سفارشی ایجاد کند. این شرکت به محققان کمک کرد تا یک چاپگر سه بعدی مخصوص بسازند.

 93 
 : اكتبر 27, 2018, 05:10:26 am 
نویسنده ava96 - آخرين ارسال توسط ava96
یکی  از عیب های متدوال که در تلویزیون های ال سی دی به وجود می آید ایراد در رنگ تصویر است و عیب یابی آن ها تقریبا مشکل است. عیب های رنگ در تلویزیون های ال ای دی متعدد هستند، مانند حالت رنگین کمان پیدا کردن، از بین رفتن یکی از رنگ های اصلی (قرمز، آبی، یا سبز) به وجود آمدن خطوط افقی یا عمودی در صفحه نمایش، به هم ریختگی رنگ و.. تجربه ثابت کرده است مشکلات رنگ در تلویزیون ها، در صورتی که منبع تغذیه، برد اینورتر و بک لایت سالم باشند به مواردی چون مادر برد، خرابی کابل رابط و برد کنترلر(پنل (lcd مربوط هستند. عیب یابی کابل رابط، کار چندان دشواری نیست. با اهم متر می توان نقاط ابتدا و انتهای (مادر برد و برد کنترلر) آن را تست کرد.

تعمیر تلویزیون سامسونگ
تعمیر تلویزیون ال جی

 94 
 : اكتبر 25, 2018, 03:05:29 am 
نویسنده ava96 - آخرين ارسال توسط ava96
کمپانی GE به تازگی از یک [href="zprinter3d.com" a]پرینتر سه بعدی[/a] فلز رونمایی کرده که برای ساخت قطعات هواپیما مناسب است. طی نمایشگاهی در آلمان، تیم GE از این پرینتر سه بعدی که هنوز نام دقیقی ندارد پرده برداشت و قابلیت آن برای چاپ قطعاتی به قطر 1 متر را به نمایش گذاشت.

با استفاده از تکنولوژی چاپ سه بعدی، این ماشین لایه های باریک فلز را با لیزری یک کیلوواتی با یکدیگر ادغام می کند. به لطف ماهیت بسط پذیر و طراحی متفاوتی که در صورت نیاز می تواند شامل لیزرهای بیشتر باشد، پرینتر مورد اشاره این پتانسیل را دارد تا قطعات بزرگ تری را نیز بسازد.

محمد احتشامی، یکی از اعضای تیم پروژه اطلس GE می گوید که از همین حالا، از دستگاه برای پرینت محفظه احتراق یک جت استفاده شده است و می توان آن را در صنایع اتومبیل و هوافضا نیز به کار گرفت.

 95 
 : اكتبر 24, 2018, 01:55:20 pm 
نویسنده sitecup1 - آخرين ارسال توسط sitecup1
اهمیت طراحی گرافیک در طراحی سایت
 

 طراحی سایت برندها طراحی سایت اختصاصی طراحی اپلیکیشن موبایل طراحی سایت با وردپرس اگر تمام تلاش شما در طراحی سایت محدود به این است که کاربران به سایت شما وارد شوند در صورتی که سایت شما گرافیک خوبی نداشته باشد و نتواند مخاطب خود را در سایت نگه دارد، ضرر کرده اید و هزینه ای که کرده اید هدر رفته است. زیرا اولین چیزی که وقتی کاربران وارد سایت می شوند به آن توجه می کنند جذابیت سایت و مرتب بودن آن است. بنابراین مخاطبان پس از ورود به سایتی که جذابیت نداشته باشد بلافاصله از آن خارج می شوند.

در طراحی سایت می توان قسمت طراحی گرافیکی سایت را به دست طراحان گرافیست کار سپرد. البته باید بین طراح قالب و طراح سایت تعامل خوبی برقرار کرد تا بتوانیم وب سایت زیبا و کاملی داشته باشیم.

 

 اشتباهات کارفرمایان در مورد طراحی گرافیکی سایت:

یک تصور بسیار غلط که در بین کارفرمایان رایج شده است این است که باید از تمام فضاهای خالی در سایت استفاده کرد و کل صفحه نمایشگر را با تصاویر و بنرهای تبلیغاتی پر کنند. در صورتی که طراحی گرافیکی سایت با طراحی کاتالوگ و تراکت که تبلیغات چاپی هستند، متفاوت است.

 

 تغییرات طراحی گرافیکی در مرور زمان
طراحی گرافیکی سایت با گذشت زمان دست خوش تغییرات زیادی شده است. بسیاری از طرح های ایجاد شده ممکن است در زمانی خاص گزینه ای مناسب باشد ولی با گذشت زمان و با تغییر سلایق و شیوه های کاربری، گزینه هایی مناسب نباشند. 

برای مثال می توان گفت آخرین نوع طراحی که ممکن است تا چند سال پیش گزینه ای نه چندان دلنشین به حساب می آمد، طراحی تخت است. در این روش طراحی، اجسام و رنگ ها با شکلی ساده ترکیب می شوند.

 

 طراحی گرافیکی سایت و سئو
طراحی سایت گرافیکی با تحت تأثیر قرار دادن حجم سایت، اثری غیرمستقیم بر سئو سایت می گذارد. بارگزاری سایت و کم حجم بودن در کم ترین زمان از عوامل مهم سئو به شمار می رود. بنابراین طراحی گرافیکی سایت به گونه ای که باعث افزایش حجم سایت نهایی نشود در هنگام طراحی سایت با هدف سئو می بایست مورد توجه قرار گیرد.

 

 استفاده از تصاویر در طراحی سایت
برای طراحی هر سایتی استفاده از تصاویر الزامی است. در طراحی سایت اگر از تصاویر مناسب استفاده شود جذابیت سایت برای کاربران افزایش پیدا می کند. در تمامی موارد هدف از قرار دادن تصاویر در طراحی وب سایت، کمک به پیشرفت روند تولید و ارائه خدمات است.

استفاده از تصاویر در طراحی سایت می تواند سرعت انتقال پیام را بالا ببرد و به سایت شما زیبایی بخشد و کاربران بیشتری را جذب سایت کند.

 96 
 : اكتبر 24, 2018, 12:52:14 pm 
نویسنده sitecode - آخرين ارسال توسط sitecode
تاثیر رسانه های تبلیغاتی در طراحی سایت


تاثیر رسانه های تبلیغاتی در طراحی سایت
طراحی سایت طراحی وب سایت طراحی سایت تهران تاثیررسانه های اجتماعی در طراحی سایت و طراحی وب سایت فیس بوک برای کوپن بازدید کنندگان اول زمان ایجاد پیشنهادات ویژه برای کسانی که اولین بازدید خود را به وب سایت خود. وفاداری مشتری پاداش مشتریان را با پیشنهاد های ویژه تکرار کنید. هنگامی که به نظر می رسد یک کاربر قصد خروج از صفحه را دارد، می توانید یک پیشنهاد ویژه برای ایجاد آن برای ماندن در طراحی سایت و ایجاد خرید ایجاد کنید. توصیه می کنیم به طور مستقیم با تجارت الکترونیک خود کار کنید شرکت برای کمک به اجرای این استراتژی ها در طراحی سایت و طراحی وب سایت تجارت الکترونیک شما. ادغام تخصص با درک صحیح از کسب و کار شما بهترین راه برای پر کردن شکاف از ایده های بالا است، و یک شرکت طراحی سایت وجستجوگر جامع خواهد یادگیری زمان لازم برای درک کسب و کار خود را سرمایه گذاری. علاوه بر این، آژانس جستجوگر تجارت الکترونیک شما قادر خواهد بود تا تلاش های خود را با تبلیغات در طراحی سایت تجارت الکترونیک خود هماهنگ سازد تا استراتژی های شما بتوانند در هماهنگی با هم کار کنند. روند طراحی طراحی سایت در سال روندهای طراحی وب، تکنیک ها و ابزارهایی که طراحی سایت و طراحی دیجیتال را در سال و فراتر از آن تعریف می کنند، کشف کنید.

استفاده از رسانه های تبلیغاتی در طراحی سایت
طراحی سایت و طراحی وب سایت آسان است که کمی نگرانی در مورد روند در رشته های خلاق دریافت کنید. پس از همه، هیچ چیز خلاقانه و نوآورانه در مورد نگه داشتن زبانه بر روی آنچه داغ وجود دارد مگر اینکه شاید شما انجام این کار فقط برای به طور مداوم از روند طراحی سایت آگاه باشند. اما واقعیت این است که خلاقیت یک گفتگو است. مکالمه ای که از ابتدا برای اولین بار آموخته شد تا عناصر دنیای طراحی سایت ما را در اهر و زغال چوب در دیوارهای غار بازسازی کند. از آنجایی که ما یاد گرفتیم علامت های انتزاعی حک شده در خاک رس با چوب به بسته های پر از معنی یعنی زبان طراحی سایت تبدیل کنیم. روند تنها موضوعات اصلی در این گفت و شنود، هرج و مرج، چند وجهی است. این که آیا ما تصمیم می گیریم که به آنها برسیم یا مقاومت کنیم، انتخاب های خلاقانه ما در طراحی سایت کنار این روند وجود دارد. آنها زمینه را فراهم می کنند. از آنجا که نوآوری چیست اگر نه یک شکست از هنجار؟و روند رونق هنجاری، اما سال گذشته چیست بنابراین، درست مثل سال گذشته، با تیم طراحی سایت نشستم و از آنها خوشم نیامد تا طراحی سایت خود را خیره کنند و ببینند که طراحی را در سال تعریف خواهند کرد. در اینجا چیزی است که ، داشتند. البته، بعضی از اندیشه های من. طرح بندی شبکه های شکسته در تلاش های بی پایان طراحان برای طراحی سایت های خلاقانه تر و جذاب تر، شبکه ای که ما همیشه به آن متصل شده ایم تا هماهنگی و منطق را به طرح های ما تبدیل کنیم به نوعی محدودیت در طراحی سایت تبدیل شده است.

شبکه های تبلیغاتی در طراحی سایت
گاهی همه ما می خواهیم از شبکه طراحی سایت، آمیریت خارج شویم به این معنا نیست که طرح های شکسته شبکه، مفهوم شبکه را کاملا درهم می کوبند در عوض، آنها تصاویر و عناصر متن را اجازه می دهند تا به داخل و خارج از طراحی سایت و طراحی وب سایت رانده شوند که معمولا در طرح های آرام تر به کار می روند. در اینجا، جعبه های معمولی مخفی از تصاویر و متن شروع به همپوشیدن و همگام شدن می کنند، اغلب ترکیبات زیبایی غیر منتظره را در طراحی سایت ایجاد می کنند. گاهی اوقات سخت است بگویم که آیا این اثرات عمدا یا فقط یک اشتباه لذت بخش است تصويرها در مرحله مرکزي قرار دارند یکی از چالش های جالب تر که من در جهان از محصولات طراحی سایت دیجیتال بازاریابی شاهد آن بودم انتخاب تصویر است. من تمام تیم های طراحی را در طول این بحث دیدم، معمولا در یکی از دو مکان به پایان رسید سابق بر تجربه، ویژگی ها و قابلیت های درون محصول تاکید می کند، در حالی که دوم تلاش می کند که بر ابعاد انسانی محصول تاکید داشته باشد: تأثیر طراحی سایت بر زندگی مردم. اما در سال ، ما شاهد و ادامه خواهیم دید کارهای نقاشان به دست آوردن همه چیز جدید در هر دو طراحی بازاریابی و محصول. چرا این اتفاق می افتد من را جذب می کند و من نمی توانم دقیقا چه چیزی را انتخاب کنم. شاید این همان چرخه ای است که ما در دنیای مد داشتیم به هر حال، تصویر تا دیر یا بیست و شصت و یا بعد، دنیای تبلیغات طراحی سایت و طراحی وب سایت را تحت سلطه قرار داد.

تاثیر تبلیغات رسانه ای در طراحی سایت
یا شاید تیم طراحی سایت و طراحی وب سایت به چیزی با این توضیح از سبک جدید تصویر خود را بر روی چیزی بود ما طرح های خشن با استفاده از گرافیت ایجاد می کنیم، سپس آنها را با شکل های رنگی و انتزاعی مرتبط می کنیم تا روند خلاقیت در طراحی سایت را به زندگی تبدیل کنیم. سبک ما از لحظه ای که اولین ایده ای دارد، الهام می گیرد و به عنوان یادآوری می شود که تنها خالی است تا اولین علامت را در طراحی سایت بسازید. منظورم این بود که آنها باید بر روی چیزی با این طراحی مجدد قرار گیرند درست است نقاشی ها همچنین می توانند در آوردن مفاهیم انتزاعی برای زنده ماندن بسیار قدرتمند باشند، همانطور که می توانید در طراحی سایت مشاهده کنید. با یک طراحی تک، روشن می کند که سیستم طراحی در نظر گرفته شده برای خدمت به عنوان نور هدایت کننده برای هر عضو تیم است. در نهایت، قابل توجه است که تصاویر در طراحی سایت همچنین می تواند به طور منظم حل برخی از چالش های بازنمایی که توسط عکاسی مطرح شده است. ما محصولات دیجیتالی در طراحی سایت را برای مجموعه های متنوع و متنوعی از انسانها ساختیم اما لحظه ای که شما یک عکس از یک انسان واقعی را می گیرید و این عکس را به قهرمان طراحی سایت خود می اندازید، این شخصیت کاربر شما را شخصیت می دهد. و تمام کاربران دیگر را بدون حضور برگزار می کند. در مقابل، تصویر انسان در تصویر قهرمانانه فقط یک انسان است. مشخص کننده هایی مانند نژاد، جنسیت، ملیت و خیلی چیزهای دیگر نامعلوم باقی مانده است، و برای هر یک از ما، خود را در نقش این متفکر تنها قرار می دهیم، در نظر گرفتن امکانات خلاقانه که توسط طراحی سایت را ایجاد نماییم.

 97 
 : اكتبر 24, 2018, 05:48:28 am 
نویسنده ava96 - آخرين ارسال توسط ava96
[http://sofamalayer.com/url=""]مبل کلاسیک[/url]
برای پاسخ به سوال مبل کلاسیک چیست و تعریف مبلمان کلاسیک، بهتر است ابتدا تعریفی از واژه کلاسیک داشته باشیم:

کلمه کلاسیک صفتی است که ریشه آن واژه لاتینی کلاسیکوس (Classicus) و به معنی درجه اول است. استفاده از این واژه به جنبشی به نام کلاسیسیسم (به انگلیسی: Classicism) در طی قرون ۱۷ تا ۱۹ میلادی بازمی‌گردد. کلاسیسیسم جنبش هنری و فرهنگی ویژه نیمه دوم قرن هفدهم در اروپاست. این جنبش مبتنی بر آفرینش آثار هنری و ادبی، با الهام از هنر باستان یونان و روم، و بازگشت به اصول و ارزش‌های زیبایی‌شناسی آنان است.
می‌توان گفت که این جنبش تعریف دقیقی ندارد و در دانشنامه‌های مختلف از آن تعاریف گوناگونی ذکر شده است، اما به طور کلی کلاسیسیسم عبارت است از عقیده طرفداران تقلید از نویسندگان و هنرمندان یونان باستان یا روم و نویسندگان قرن هفدهم فرانسه.

این واژه در ابتدا در زمنیه ادبیات و هنر به کار برده می‌شد و می‌توان آن را مکتب سنت‌گرایی در ادبیات و هنر، به ویژه تقلید از نویسندگان یونان و روم باستان دانست. از دیدگاه کلاسیک‌ها، هنر اصلی شاعر و نویسنده، و یا هر شخصی که از این سبک در کار خود استفاده می‌کند، این است که اصول و قواعدی را که پیشینیان در آثار خود آورده‌اند، به طور کامل رعایت کند تا اثر او بتواند صفت زیبا به خود بگیرد.

با توجه به این تعاریف می‌توان گفت کلاسیک اثری است با اصالت و پایبند به سنت‌های قدیمی که با زندگی امروزی هماهنگ شده و متناسب با شرایط حال است. مبلمان کلاسیک هم از این قاعده مستثنی نبوده و می‌توان آن را یک اثر هنری دانست که برای همیشه ماندگار است، گویی که زمان در آن متوقف شده و همیشه مد روز است؛ به همین دلیل نیز می‌توان این نوع مبل را مبلی برای همه عصرها دانست که همیشه می‌تواند در منازل بدرخشد.

 98 
 : اكتبر 23, 2018, 07:42:16 am 
نویسنده kandokav - آخرين ارسال توسط kandokav
این نوع بالابرها را بعضاً بالابر سیار، بالابر متحرک، بالابر نفری و بالابر صنعتی نیز می نامند که برای انتقال افراد و تجهیزات به ارتفاع مورد استفاده قرار می گیرد. بالابرهای متحرک از ایمن ترین و مدرنترین انواع بالابر نفری در جهان می باشد. اکثر بالابرهای متحرک قابلیت حرکت در ارتفاع را نیز دارا می باشند و کاربر به راحتی می تواند برای دسترسی به محل کار و انجام کارهایی همچون تعمیر و نگهداری در ارتفاع بدون اینکه نیازی به پایین آوردن بالابر باشد استفاده نماید. بالابرهای متحرک نیز خود به دو دسته کلی بالابر متحرک با دسترسی عمودی و بالابر متحرک با دسترسی عمودی و افقی تقسیم‌بندی می شوند. اجاره بالابر نفر برای انجام کاری در ارتفاع که فقط چند روز و یا چند هفته طول می کشد بسیار مقرون بصرفه تر از خرید بالابر و یا حتی نصب داربست می باشد.


 99 
 : اكتبر 22, 2018, 11:40:53 pm 
نویسنده eh3an2010 - آخرين ارسال توسط eh3an2010
GDPR چیست
این واژه مخفف عبارت General Data Protection Regulation است، قانون GDPR به معنای حفاظت از اطلاعات عمومی می باشد. این قانون در اروپا و برای حفاظت از اطلاعات شخصی و محرمانه شهروندان آن تصویب شده است.

طبق این قانون به شهروندانی که در شرکت های مختلف اطلاعات خود را داده باشد، ایمیل های هشدار دهنده ای از قبیل “the privacy policy has changed” و در خواست “just click here so we can stay in touch” ارسال می شود.

این قانون در همه جا از جمله فن آوری، تبلیغات و پزشکی اجباری شده است.

قانون GDPR چگونه کار می کند؟
این قانون جایگزین قوانین حفاظت از داده ها در سال 1995 شده است که تا کنون استانداردهای حداقل برای پردازش داده ها را در اتحادیه اروپا تنظیم کرده است.

قانون GDPR

قانون GDPR به طور قابل توجهی حقوق را تقویت می کند. به این معنی که افراد با قدرت بیشتری به شرکت ها تقاضا می دهند و اطلاعات شخصی خود را در اختیار آن ها قرار می دهند.

تنظیم کنندگان برای اولین بار قادر خواهند بود در سراسر اتحادیه اروپا کار کنند، و مجبور نیستند اقدامات جداگانه ای را در هر مورد انجام دهند.

جریمه های تعیین شده در حال حاضر برای شرکت های خاطی، 20 میلیون یورو یا 4 درصد از گردش مالی جهانی شرکت است (هر کدام که مقدار بیشتری باشد).

قانون GDPR همه شرکت ها را تحت تأثیر قرار می دهد، اما برای شرکت هایی که حجم زیادی از داده های مشتریان را در اختیار دارند، سختگیرانه تر اجرا می شود: شرکت های فن آوری، بازاریابی و کارگزاران آن ها از جمله این شرکت ها می باشند.

قانون GDPR چگونه بر تیتان های تکنولوژی اثر می گذارد؟
بزرگ ترین شرکت های دنیا سایت های خود را به روز رسانی کرده اند تا بتوانند با GDPR هماهنگ شوند. فیس بوک از ابزارهای مختلفی برای ایمن تر کردن حریم خصوصی کاربران استفاده کرده است.

 100 
 : اكتبر 22, 2018, 02:17:28 pm 
نویسنده sitecup1 - آخرين ارسال توسط sitecup1
نرخ کلیک و تأثیراتی که بر سئو می گذارد

 طراحی سایت طراحی سایت حرفه ای طراحی سایت اختصاصی طراحی سایت فروشگاهی اگر می خواهید سئو سایت خود را تقویت کنید و نسبت به رقبا جایگاه بهتری داشته باشید باید به نرخ کلیک یا CTR توجه ویژه ای داشته باشید. ما در این مقاله سعی داریم ابتدا نرخ کلیک را بشناسیم و و پس از آن تکنیک های افزایش نرخ کلیک را آموزش دهیم.
 
نرخ کلیک یا CTR چیست؟
CTR به معنی نسبت تعداد کلیک کاربران به تعداد دفعات نمایش لینک در نتایج جستجو می باشد. با استفاده از نرخ کلیک می توان میزان موفقیت یک تبلیغ آنلاین در یک وب سایت و همچنین تعداد دفعات کلیک کاربران بر روی یک لینک خاص را اندازه گیری کرد.
زملنی که یک کاربر در موتور جستجو گوگل جستجو می کند نتایج مختلفی را مشاهده می کند و با مشاهده لیست نتایج تصمیم می گیرد که بر روی چه لینکی کلیک کند. CTR در واقع درصدی از کاربران را نشان می دهد که در هنگام جستجو بر روی سایت شما کلیک کرده اند.
 
 راه های افزایش نرخ کلیک
استفاده از عناوین مناسب و متناسب با سلیقه کاربران
استفاده از متا تگ های مناسب و متنوع
عدم استفاده از محتوای نامناسب
استفاده درست و متنوع از تبلیغات گوگل
بهبود ظاهر وب سایت
 
 هدف از نرخ کلیک
هدف از نرخ کلیک این است که بتوان نسبت کلیک بر روی تبلیغات آنلاین و بازاریابی ایمیلی را اندازه گرفت. در کل می توان گفت بالاترین تعداد کلیک می تواند بیشترین تأثیر بازاریابی را بر روی کمپین ها و جذب بازدیدکنندگان سایت داشت. هدف از طراحی بیشتر وب سایت های تجاری تعیین یک سری از رفتارها از قبیل خرید کتاب، خواندن مقاله، دیدن ویدیو بیشتر و.... می باشد.

 
 Impression چیست؟
Impression به معنای حضور در نتایج گوگل می باشد. زمانی که کاربر عبارتی را در گوگل جستجو می کند برای تمام نتایج در صفحه یک impression ثبت می شود. اگر شما در انتهای صفحه دوم نتایج گوگل باشید ولی کاربر به این صفحه مراجعه نکند برای شما impression ثبت نمی شود اما اگر کاربر وارد صفحه دوم شود حتی اگر تا پایین صفحه اسکرول نکند که نتیجه شما را ببیند برای شما impression ثبت می گردد.
 
 آیا نرخ کلیک بر سئو تأثیر می گذارد؟
افزایش نرخ کلیک و یا تعداد کلیک می تواند تأثیر مستقیمی بر رتبه بندی نتایج گوگل داشته باشد. زمانی که نرخ کلیک در مقایسه با جایگاهی که دارید بالاتر باشد گوگل با استفاده از الگوریتم RankBrain جایگاه شما را بهبود خواهد داد. حتی اگر جایگاه شما بهبود نیابد شما می توانید با همان رتبه بازدیدکننده بیشتری به دست آورید.
افزایش تعداد بازدید کننده در نتایج گوگل، باعث می شود که افزایش CTR سایت یکی از تکنیک های کاربردی و ارزشمند در سئو باشد.
چیزی که بیشتر برای گوگل مهم است کاربر پسند بودن سایت و محتوای مفید آن است. هدف اصلی گوگل رساندن کاربر به نتایج مطلوب و دلخواه در جستجو است که به همین دلیل در حال حاضر یکی از بهترین موتورهای جستجو در دنیاست که از این طریق به درآمد بالایی رسیده است.

میزان محبوبیت برند شما بر روی رتبهرسایت تأثیر زیادی دارد. معمولا گوگل به دنبال این است که سایت ها یا برندهایی که محبوبیت بیشتری دارند در صدر نتایج گوگل قرار دهد. نرخ کلیک سایت نشانه ای برای میزان محبوبیت سایت شما است. به همین دلیل گوگل به سایت هایی که نرخ کلیک بالایی دارند رتبه بهتری خواهد داد.

صفحه: 1 ... 8 9 [10]