نویسنده موضوع: جارو برقی آمریکایی  (دفعات بازدید: 194 بار)

ghaemservice

  • کاربر جدید
  • *
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 1
    • قائم سرویس
جارو برقی آمریکایی
« : دسامبر 30, 2017, 01:59:19 am »

جاروبرقی وسیله برقی ساخته بشر است که از طریق مکش می تواند تمام گرد و غبار و همچنین آشغال ها را جمع آوری کند . همه جاروبرقی ها دارای دو قسمت مکانیکی و الکتریکی هستند . امروزه شاهد تولید انواع و اقسام جاروبرقی ها هستیم ، از جمله : مکنده های صنعتی ، جاروبرقی های هتلی و تجاری و نمونه های آشنای جاروبرقی های خانگی .
•   برخی از مشکلات متداول که برای جاروبرقی ها رخ می دهد .
1.   عدم روشن شدن جاربرقی
برای یافتن علت آن ، در ابتدا باید به قطع بودن پریز و اتصال آن شک کنیم .افراد متخصص برای اینکار از ولت متر استفاده می کنند اما شما در خانه می توانید یک وسیله برقی دیگر که از سلامت آن مطمئن هستید را به پریز مورد نظر وصل کنید ، اگر دستگاه تان روشن شد ، پریز سالم است و مشکل می تواند از جاروبرقی شما باشد .
2.   سیم رابط متصل شده به پریز اصلی ، معیوب شده است .
3.   سیم جمع کن جاروبرقی شما دچار مشکل و قطعی شده است .
4.   کلید خاموش و روشن جاربرقی ، از کار افتاده است .
5.   موتور جاروبرقی سوخته است .
6.   قدرت موتور دستگاه بسیار کاهش یافته است .
7.   مکش جاروبرقی بسیار کم شده است .
8.   دمای جارو برقی بعد از استفاده طولانی مدت از آن ، بسیار بالا می رود ، در این حالت در بعضی از جاروبرقی ها ، شاهد متوقف شدن کار دستگاه هستیم . گاهی این مشکل با صرف 30 دقیقه زمان استراحت به دستگاه ، بر طرف می شود .
9.   شنیدن صدای غیرطبیعی از جاروبرقی
تعمیرگاه قائم سرویس با دارا بودن سال ها تجربه در زمینه خدمات پس از فروش و تعمیر انواع جاروبرقی از برندهای معتبری از جمله بوش ، سامسونگ ، آ إ گ و الکترولوس آماده ارائه خدمت به همشهریان تهرانی است . پس اگر جاروبرقی شما دچار خرابی شده ، بهتر است در اسرع وقت با همکاران ما تماس حاصل فرمایید .
ما در شرکت قائم سرویس ، توانسته ایم متخصصانی کارآزموده و حرفه ای را گرد هم جمع کنیم . تمامی خدمات مربوط به سرویس و نگهداری و همچنین تعمیر جاروبرقی شما به طور کامل توسط کارشناسان تعمیرگاه قائم و در محل خود شما انجام خواهد شد و نیاز به هیچ گونه جابه جایی نمی باشد .
•   تعمیرگاه قائم می تواند به همه نقاط تهران و در حدود زمان یک ساعت ، سرویس ارائه دهد .
•   اگر قطعه ای از دستگاه جاروبرقی شما نیاز به تعویض داشته باشد ، همکاران ما قطعه ارجینال شرکت مورد نظر را برای شما قرار می دهند . کلیه قطعات تعویض شده جاروبرقی ها که از جانب کارشناسان ما انجام شده باشد ، دارای 6 ماه گارانتی می باشند.


تعمیرات در شمال تهران-http://ghaemservice.com
خارج شده است
تعمیرات جارو برقی-http://ghaemservice.com/