انجمن تخصصی الکترونیک و کامپیوتر IR-CLICK

اینترنت => سایت های جالب => نويسنده: saadatrent در ژوئن 13, 2018, 06:38:39 am

عنوان: سایت معتبر اجاره خودرو
رسال شده توسط: saadatrent در ژوئن 13, 2018, 06:38:39 am
شرکت ما دارای سه نمایندگی در تهران ، فرودگاه امام خمینی و شیراز  با ناوگانی متشکل از انواع خودروهای اقتصادی، اتومبیل های لوکس تشریفاتی با راننده و بدون راننده، انواع ون و اتوبوس آماده خدمت رسانی به مردم ، توریست ها، ادارات و ارگان، سفارت خانه ها و شرکتهای خدمات مسافرتی و ایران گردی می باشد
خدمات مجموعه ما :
•   اجاره خودرو (https://www.saadatrent.com) های اقتصادی بدون راننده ، خودرو های لوکس تشریفاتی با راننده ، تامین خودرو برای ادارات و ارگان ها ، اجاره ماشین (https://www.saadatrent.com) عروس ، اجاره انواع خودرو های گروهی ون و اتوبوس
•   چرا اجاره خودرو سعادت رنت را انتخاب کنیم؟
•   راحتی و سرعت-رزرو خودرو در 5 دقیقه ، خدمات 24 ساعته در سراسر ایران ،اجاره خودرو با بیمه کامل ،استفاده از تخفیفات ویژه فصلی از مزایای همکاری با ما می باشد.
منبع: https://www.saadatrent.com/
نکات مهم درباره اجاره ماشین عروس (https://www.saadatrent.com/wedding-car) :
1.   _نرخ های کرایه ماشین عروس (https://www.saadatrent.com/wedding-car) :برای 16 ساعت در روز- تا ساعت 12 شب- هر ساعت مازاد 10% از کرایه روزانه محاسبه می گردد.
2.   _درصورت خارج شدن از محدوده شهری تهران هزینه خروجی بر اساس نرخ مصوب 50.000 هزار تومان
3.   _هزینه بنزین بر عهده مشتری
4.   _ اجاره ماشین عروس با راننده (https://www.saadatrent.com/wedding-car) :نیازی به ارائه چک ضمانت نیست و کلیه مسئولیت ماشین عروس به عهده راننده می باشد.
5.   _اجاره ماشین عروس بدون راننده : یک فقره چک به ارزش خودرو دریافت می گردد. نماینده ما پس از تحویل خودرو عروس تا پایان مراسم در خودرو خواهد بود و پس از اتمام مراسم همزمان با تحویل اتومبیل، چک  را به شما بازمی گرداند.
منبع: https://www.saadatrent.com/wedding-car
You can Rent a car in Iran from one of our locations (car rental in tehran (https://www.saadatrent.com/english) office, Tehran Airport,  Shiraz Airport, BandarAbaas Airport and Your Hotel )
منبع: https://www.saadatrent.com/english