صفحه: [1] 2 3 ... 10
 1 
 : امروز ساعت 12:14:40 am 
نویسنده آرل - آخرين ارسال توسط آرل
ساختمان کارخانه لوازم آرایشی MALPYO دارای یک فضای مدرن بزرگ می باشد که قدمت آن به سه نسل می رسد و امروزه کارفرما برای توسعه کار خود و تولید بیشتر لوازم ارایشی خواستار ایجاد یک فضای بزرگتر شده همراه با امکانات مدرن و پیشرفته .
 مفهوم اصلی طراحی کارخانه غلبه بر یک مکان به عنوان تولید بود تا با حجمی صلب و ساکن روبرو نشویم.
این کارخانه به دلیل اینکه دستگاه ها و کالا های سنگینی تولید نمیکرد نیاز به ساخت ساختمان نداشت برای همین از سازه کانتینر در ساخت آن استفاده کردند که این در نوع خود بسیار جالب بود هم از لحاظ اقتصادی بسیار هوشمندانه  بود رنگ آمیزی کانتینر براساس لوگو و هویت برند صورت گرفته تا یک محیط شادی را نسبت به کارخانه های دیگر ایجاد کند دفتر جیدی این کارخانه به دوبخش اداری و تولید تقسیم شده اسس
طراحی کارخانه  MALPYO برای ایجاد کردن یک فضای کارامد و همچنین سرعت اجرای ساخت اش از وسایلی های سنگین برای حمل و نقل و ساخت سازه های سنگین و نازک کاری ها غیر ظروری را کاهش داده اند به دلیل بزرگ بودن پروژه از سازه هی پولادی استفاده کرده اند و با ورقه های کانتینر روی آن را پوشیدهخ اند
یکی از مواردی که باعث منحصر به فرد شدن این کارخانه شده این است که دو بخش اداری و تولید را بسیار متفاوت از هم طراحی کرده اند
بخش اداری به صورتت یک سازه زاویه دار طراحی شده و قسمت تولید از یک سازه و ساختار مورب شکل طراحی شده است قبل از طراحی جدید کارخانه قسمت تولید از فشای خارجی و شیز بیرون و حتی کارکنان جدا بوده ولی در طراحی جدید ارتباط فضای بین تولید و فضای اداری را بیشتر کرده اند تا این مکان از ماشین الات صنعتی  تولید اشباع نشود


گروه معماری ارل


 2 
 : آوریل 23, 2018, 11:50:45 pm 
نویسنده companyregisterir - آخرين ارسال توسط companyregisterir
روانشناسی علم جست وجو کردن در حالت های روحی و روانی در افراد است امروزه علاوه بر مهم بودن بهداشت و سلامت جسمی افراد باید سلامت روحی روانی افراد هم مورد اهمیت باشد
برای تشخیص دادن این حالات روحی و روانی نیاز به یک متخصص در این رشته دارد
علم های روانشناسی دارای شاخه های بسیار متععدی می باشد همین امر باعث شده تحصیلکرده های این رشته اگر علاقه زیادی به کار در این رشته دارند می توانند شرکت های مشاوره در این زمینه ایجاد کنند و در صورت تمایل می توانند موضوعات روانشناسی علمی خود را که می خواهند در آن زمینه فعالیت کنند را به سازمان مربوط اعلام کنند و برای ثبت آن مجوزهای لازم را از مراجع مربوطه بگیرند از جمله سازمان بهزیستس و نظام روانشناسی کشور
فعالیت هایی که در زمینه روانشناسی نیا زبه مجوز دارد شامل:
1-تاسیس کلینیک و اورژانس های مددکاری و اجتماعی

2-موضوع فعالیت تاسیس مهد های کودک

3-تاسیس مراکز خدمات مشاوره ای اجتماعی

4-تاسیس خانه سلامت دختران و زنان

5-تاسیس مراکز نگهداری شبانه‌روزی کودکان بی سرپرست و خیابانی

6-تاسیس مجتمع ها و مراکز خدمات بهزیستی

7- تاسیس مراکز توانبخشی و نگهداری سالمندان

8-تاسیس مراکز خدمات مشاوره ژنتیک

9-تاسیس مراکز حرفه اموزی معلولین

10-تاسیس مراکز درمانی و بازتوانی معتادین

11- تاسیس مراکز توانبخشی و درمانی بیماران روانی (صرفا مراکز روانی)

12- تاسیس انجمن ها و موسسات غیر دولتی و غیره که در راستای اهداف سازمان بهزیستی کشور فعالیت مینمایند.

در ادامه درباره توضیحاتی درباره نوع قالب های که می توان ثبت شرکت روانشناسی انجام داد آمده است که به دو صورت می باشد در قالب سهامی خاص و قالب با مسئولیت محدود

 3 
 : آوریل 23, 2018, 02:39:29 am 
نویسنده sitecode - آخرين ارسال توسط javid
بسیاری از شرکت های طراحی سایت هستند که هزینه های سنگینی را برای طراحی سایت دریافت می کنند و خیلی هاشون هستند پشتیبانی برای کارشون ندارند و شما تصور کنید که قسمتی از سایتتون را بخواهید تغییر بدید ولی نمی توانید و برای همان تغییر کوچک ممکن است هزینه ای دیگری را به شرکتی که سایت شما را طراحی کرده پرداخت کنید.

چرا شما باید همچین هزینه هایی کنید؟ چرا شما نباید سایت خودتون را بنا به سلیقه ی شخصی خود طراحی کنید؟ چرا هزینه های سنگینی را برای شروع کسب و کار اینترنتی خود فقط به خاطر طراحی سایت باید پرداخت کنید؟ چرا همین هزینه را صرف مراحل دیگر کسب و کار خود مثل تبلیغات نکنید؟

 4 
 : آوریل 22, 2018, 12:57:35 am 
نویسنده kashefbar - آخرين ارسال توسط kashefbar
این شرکت دارای کار گران خوش اخلاق و مجرب است.
همچنین تمامی ماشین های این شرکت موکت کاری شده اند.
اجسام سنگینی مانند گاو صندوق و ساید بای ساید را جابه جا میکند.
تمامی وسایل شمارو به صورت کاملا حرفه ایی بسته بندی میکند.
تمامی پرسنل این شرکت جوان هستند و دارای قدرت زیاد هستند
برای بهتر زیستن باید به بهترین اعتماد کرد پس شمام میتوانید به اتوبار کاشف بار اطمینان کنید.

 5 
 : آوریل 19, 2018, 03:49:02 am 
نویسنده xavi6 - آخرين ارسال توسط xavi6
دستگاه یو پی اس چیست و چه وظیفه ای در سازمان دارد؟

دستگاه  یو پی اس، دستگاهی الکترونیکی می باشد که  به منظور تامین دائم انرژی برای دستگاه‌های مصرف کننده در سازمان ها و ادارجات طراحی شده است که  به اختلالات موجود در شبکه و قطع  و وصل برق  بسیارحساس است و به دلیل حساسیت های بسیار بالا به قطعی ونوسانات برق مجموعه های درمانی و بیمارستانی ، مخابراتی ، کامپیوتری و غیره ، از تجهیزات موردنیاز این مجموعه ها  می‌باشند.

از نمونه   مشکلات ایجاد شده بر روی شبکه‌ برق شهری تغییراتی مثل  افزایش یا کاهش ناگهانی ولتاژ، انواع مختلف  اعوجاج لحظه ای یا دایم و تغییر فرکانس هستند. با توجه به پیشرفت تکنولوژی ودستگاه های تولید شده ودقت وحساسیت های بالای آنها وکاربرد های خاص و ویژه خود خود به  تجهیزاتی همچون منبع تغذیه بدون هیچ گونه وقفه ای نیاز مند هستند تا ولتاژ و فرکانس ثابت و قابل اطمینان را تامین نماید.

دستگاه یو پی اس چیست

یو پی اس ها برای مقابله با مشکلات برق AC سیستم ها طراحی و ساخته می شوند. یو پی اس ها می توانند برای مثال برای حفاظت رایانه شخصی معمولی در محدوده از چند صد ولت آمپر وبرای  مراکز بزرگی نظیر مراکز مخابراتی و صنعتی  و رایانه ای  تا چند میلیون ولت آمپر  طراحی و  ساخته  شده و به بازار عرضه شوند. وجود باتری یو پی اس در یک سیستم یو پی اس این اطمینان را در سیستم ایجاد می کند که در صورتی که جریان برق قطع گردد، وظایف یو پی اس به درستی ادامه خواهد یافت.

    یک یو پی اس بدون باتری هیچ وقت درست کار نمی کند. در واقع وظیفه باتری یو پی اس ها ذخیره سازی انرژی جریان برق است  که درحین قطعی برق انرژی لازم را فراهم میکند. باتری های یو پی اس ها در سه مدل طول عمر زیاد ، متوسط وکم تولید می شوند.

 
مدت زمان برق دهی در یو پی اس

با توجه به اینکه  زمان انرژی دهی .پشتیبانی سیستم UPS محدود می باشد , نیاز به یک سیستم  by-Stand  ژنراتوری می باشد . هرگاه در یک سیستم کاری حساس که فاقد ژنراتور by- Stand  است برق شهر قطع شود تنها منبع برق موجود انرژی الکتریکی حاصل از باتری UPS می باشد در نهایت نیز مدت زمانی که بار میتواند برق دریافت کند به ظرفیت سرویس دهی باتری و میزان مصرف بار UPS بستگی خواهد داشت .

با قطع یو پی اس در مدت زمان Outonomy (استقلال) برق مورد نیاز تجهیزات را تامین خواهد کرد و بعد از گذشت این زمان با فرض اینکه برنامه نرم افزاری مناسب Shutdown شدن سیستم موجود و قابل اجرا باشد سیگنالی به بار میفرستند تا عملیات منظم Shutdown انجام شود بدین ترتیب بدون از دست دادن اطلاعات برنامه ها بسته و سیستم خاموش می شود اما مسئله تنها حفظ اطلاعات نیست و اگر برق سیتسمهای پردازش و اطلاعات و تجهیزات ارتباطی به مدت بیشتری قطع باشد این سیستمها سودمندی کارایی و برخی از فعالیت های تجاری مهم خود را از دست خواهند داد.

اگر سیستم مورد بحث شامل یک ژنراتور با قابلیت تشخیص اتوماتیک قطع برق (AMF )باشد با قطع شدن برق یو پی اس در طی مدت لازم برای روشن شدن و کار کردن ژنراتور بار را تغذیه خواهد کرد با فرض اینکه برای این منظور یک ژنراتور با توان مناسب انتخاب شده باشد یو پی اس آن را بعنوان یک جایگزین برای برق شهر فرض کرده باتریها را شارژ می کند و Load مصرفی را تغذبه می کند . نکته قابل توجه اینکه فرکانس و ولتاژ ژنراتور باید درمحدود قابل قبولی باشد که UPS  آن را بعنوان ورودی قبول نماید و الا با وجود روشن بودن ژنراتور گاهی اوقات UPS از باتری استفاده می نماید و ودر عمل ژنراتور بلا استفاده است .


فاکتور شکل یک قطعه از یک تجهیز به شکل عمومی و اندازه آن مربوط میشود. به لحاظ فنی صحبت در مورد فاکتورهای شکل یک UPS ممکن است دقیق نباشد زیرا UPS ها معمولا بر خلاف بسیاری از وسایل و تجهیزات دیگر در اشکال از پیش تعیین شده و استاندارد ساخته نمیشوند. دلیل اصلی آن این است که UPS ها بزرگ هستند ، درواقع هر چه باتری بیشتری در UPS قرار بگیرد اندازه وظرفیت آن بزرگتر میشود.

لذا هر ظرفیتی از UPS دارای اندازه متفاوتی میباشد . بخ طور کل بیشترUPS ها از نظر شکل به دودسته UPS منفرد و UPS سوار شده در قفسه تقسیم میشوند .  UPS های منفرد اکثر یو پی اس هایی هستند که در معرض دید  می باشند و در بازار هستند .  UPS  های منفرد درون قابی قرار گرفته اند و بدین منظور طراحی شده اند که برروی زمین و در نزدیکی وسیله ای که آن را تحت پوشش قرار میدهند سوار شوند.

UPS هایی که درون قفسه سوار می شوند، برای قرار گرفتن در محفظه های مخصوص خود  میباشند و مختص استفاده برای کامپیوترهایی هستند (سخت افزارهای شبکه ای و دیگر تجهیزات میباشند) که در قفسه قرار میگیرند. همچنین این UPS ها در صنایع و وسایل تجاری به واسطه  کاهش در فضای اشغال شده کاربرد زیادی  دارند . زیرا مولفه های آن را میتوان بصورت عمودی و تا ارتفاع زیاد روی هم قرار داد . در این حالت اتصال  در بین تجهیزات بواسطه  نزدیک بودن به یکدیگر عموما ساده تر شکل می گیرد.

 
 باتری ها در سیستم یو پی اس

باتری ها انواع مختلفی دارند و به شکل های متفاوتی در بازار موجود می باشند و همچنین برای مصارف مختلفی از آن استفاده میشود و یکی از کاربردهای باتری در تجهیزاتی مانند UPS  است .باتری متصل به UPS  عملکردش به اینگونه است که :

ابتدا باتری ها از طریق شارژر دستگاه UPS متناسب با ظرفیت باتری که  عموما برحسب آمپر مشخص میشود شارژ شده و در ادامه هنگام قطعی برق ، عملکرد باتری مشخص میشود یعنی جریان ذخیره شده در باتری از طریق UPS   بر اساس فاکتورهایی به دستگاه مورد نظر به صورت خودکار ارسال میشود. انواع باتری قابل استفاده در UPS ها باتری های نیکل کادمیم و  اسیدی سربی   هستند.

بهترین و مناسب ترین باتری برای  UPS ها نوع سربی اسیدی است که دارای دو نوع تر  یا درپوش باز   و خشک یا درپوش بسته  می باشد. باتری خشک یا درپوش بسته به علت این که نیاز کمی به سرویس و نگهداری دارد و نسبت به نوع دیگر دارای طول عمر بیشتری است، مورد استقبال بیشتری قرار گرفته است.

 6 
 : آوریل 18, 2018, 12:56:19 pm 
نویسنده sitecode - آخرين ارسال توسط sitecode
روش های نوین و جدید در طراحی سایتروش های نوین و جدید در طراحی سایت

طراحی سایت  طراحی وب سایت طراحی سایت واکنشگرا و ریسپانسیو
در همه ی مقالات طراحی سایت از اهمیت بالای طراحی سایت واکنشگرا و ریسپانسیو بحث هایی به میان بوده است. با به وجود آمدن طراحی سایت ریسپانسیو این قابلیت برای کاربران به وجود آمد تا به وسیله تلفن همراه های خود برای بازدید وب سایت ها استفاده کنند. با افزایش گوشی ها هوشمند روز به روز بر تعداد این وب سایت ها افزوده می شود و بدون محدودیت به قسمت های مختلف یک وب سایت می توان دسترسی کامل داشت. این قابلیت ویژه به دلیل سازگاری بسیار بالایی که با تمامی دستگاه ها دارد مورد استقبال طراحان قرار گرفته است. البته توجه داشته باشید که این نوعطراحی سایت از طراحی های ساده پرهزینه تر می باشد و این هزینه ی بالا باغث افزایش کارایی وب سایت خواهد شد که نتیجه ی آن جذب کاربران و مشتریان بیشتر می باشد.
طراحی سایت ساده و یکدست
با ایجاد ویندوز 8 و آی او اس 7 راه برای طراحی سایت های فلت بسیار هموار شده است و طراحلن ترغیب به طراحی سایت های صاف و مسطح شده اند. در این روش از طراحی سایت، عکس های متحرک و سه بعدی و انیمیشن هایی که در گذشته کاربرد های فراوانی داشته اند و بیشتر برای طراحی اپلیکیشن ها کاربرد داشتند، مورد استفاده قرار نمی گیرند.
طراحی سایت اسکرولی صفحه اول سایت
طراحی سایت به صورت پارالاکس اسکرولینگ و یا پیمایشی نوعی طراحی سایت خلاقانه و سرگرم گننده ای می باشد که به خاطر نوع آن، همه ی صفحات وب سایت به صورت لایه لایه ای در زیر یکدیگر در یک صفحه ایجاد شده اند و کاربران به راحتی می تواند با پیمایش یا اسکرول کردن صفحه به همه ی مطالب وب سایتی دسترسی کامل داشته باشند. همچنین در این نوع طراحی سایت ها برای جذابیت بیشتر قادر خواهید بود در لایه های بالا و زیرین افکت های نمایشی ایجاد کنید.
طراحی سایت با ایجاد صفحه اولیه و محتوای کامل
یکی از مهم ترین دلایلی که طراح ها و برنامه نویسان این نوع از طراحی را به صاحبان مشاغل پیشنهاد می کنند به دلیل نحوه ی طراحی و نحوه ی نمایش اطلاعات مورد نیاز کاربران و بازدید کنندگان تنها در یک صفحه می باشد. همچنین این نوع از طراحی سایت به دلیل اینکه همه ی اطلاعات در یک صفحه قرار دارد از سردرگمی و تغییر مسیر های بی مورد جلوگیری می کند و کاربران و بازدید کنندگان را برای مدت های طولانی در وب سایت نگه میدارد.

نکات محتوانویسی در طراحی سایت


 
طراحی سایت مدت زمان بسیار زیادی گذشت تا علم تکنولوژی به اهمیت موضوع نوشتار در طراحی سایت پی ببرد و هم اکنون متخصصان حوزه ی وب به اهمیت این موضوع و پادشاهی نوشتار در وب سایت ها پی برده اند. برای جذابیت یک متن برای مخاطبان باید پارامتر های متعددی لحاظ گردد تا متن بتواند حداکثر کارایی خود را داشته باشد و برای کاربران سایت دارای جذابیت و گیرایی لازم باشد. یک طراحی سایت بدون وجود محتوا عملا کاربردی نخواهد نداشت و محتوای مناسب برای کاربران نیز بدون یک طراحی سایت مناسب کاربردی نخواهد بود و می توانیم به نوعی بگوییم که این دو مورد مکمل و پشتوانه یکدیگر هستند. در ادامه توضیحاتی را یاداور می شویم که در زمینه ی طراحی سایت بسیار کاربردی خواهد بود.
 

 
در طراحی سایت متن را بسیار واضح و روشن نگاه دارید
 
 
طراحی وب سایت متن و مطالب سایت شما باید بسیار واضح و روشن و به دور از هرگونه ابهامات باشد زیرا این ابهامات مخاطبین را به سوی اشتباهات سوق می دهد. برای اینکه مطمئن شوید متن و توضیحات محصولات در سایت شما دارای ابهامات نمی باشد از یک فرد که با سایت و یا محصولات شما آشنایی ندارد کمک بگیرید و از او بخواهید که مطالب شما را بخواند و نظر خود را مطرح کند.
 
 
 
در طراحی سایت مطالب را خلاصه نگه دارید
 
بهتر است با توضیحات و پاراگراف های اضافه مخاطبین خود را خسته نکنید و سعی کنید به سرعت و به موقع به سراغ اصل موضوع بروید تا کاربران نیز بتوانند در سایت شما به سرعت به کارها و اقدامات بعدی خود بپردازند. سعی کنید نگرانی ها و خواسته ها و حتی اعتراضات مخاطبین خود را پیش بینی نمایید.
 
 
در طراحی سایت به لحن کلمات تان توجه داشته باشید
 
کلمات و عباراتی را انتخواب کنید که برای عموم مخاطبین تان قابل درک باشد و سعی کنید جمله بندی که انتخواب میکنید  برای عموم مردم قابل درک باشد. در واقع در درج مطالب سایت تان سعی کنید سطح درک و همچنین سواد عمومی را در نظر داشته باشید.
 
 
طراحی سایت و تیتر ها و عنوان ها
 
برخی از تیتر ها بسیار وسوسه برانگیز می شود . در واقع با استفاده تیتر هایی برای شوخ طبعی و موارد جالب و سوال برانگیز و یا حتی الهام بخش می توانید ذهن مخاطب را درگیر کرده و از این سو توجه ان را جلب کنید.
 
 
لیست ها در طراحی سایت
 
یکی دیگر از مواردی که باعث سهولت در خواندن مطالب برای مخاطب خواهد شد لیست ها هستند. لیست ها می توانند عددی و یا نقطه ای و یا برخی صورت های دیگر باشند.
 
 
لینک ها در طراحی سایت
 
در برخی موارد وجود لینک ها در مطالب به کاربر این کمک را می کند که بتواند مطلب را بهتر درک نماید. همچنین با استفاده از لینک ها می توانید کاربران را برای مطالعه به صفحات دیگری هدایت نمایید تا از این طریق کاربر به طور دقیق تری به مطالب و هدف شما از مطالب تسلط یابد.
 
 
 
 
 
 


 7 
 : آوریل 15, 2018, 04:24:22 am 
نویسنده esmaili1 - آخرين ارسال توسط esmaili1
افراد برای فعالیت در زمینه های مختلف باید دارای سایتی باشند که با سئو سازگار باشه .هر چه سئو ی سایت بهتر انجام شود موتورهایی جستجو ماننده گوگل که بازدیده زیادی دارند رتبه ی بیشتری را به سایت شما می دهند .در هنگام طراحی سایت ابتدا باید شرکتی را انتخاب کنید تا در این زمینه تجربه زیادی داشته باشد پس من به شما شرکت دارکوبو معرفی می کنم زیرا در این زمینه بسیار موفق عمل کرده است .برای انجام سئوی بهتر بر روی سایتتان شما باید سعی کنید تا صفحات سایتتان تا جای ممکن مرتب باشد زیرا در این صورت گوگل می تواند از محتوای ساییتان اگاهی بیشتری پیدا کند و فهرست بندی بهتری بر روی سایتتان انجام دهد .سعی کنید از محتوایی استفاده کنید که دارای عنوان مناسب باشد .
سایتتون باید برای بازدیدکننده ها طوری خدمات رسانی کنه که اونها رو روی سایت نگهداره. تحقیق کنید و کلیدواژه هایی انتخاب کنید که کاربرهای مناسب رو جذب کنه. کاربرهایی که براتون مهمند. وقتی کلیدواژه هاتونو انتخاب کردید، باید در تراکم مناسب بکار ببریدشون. به امید گرفتن رتبه بالاتر تو استفاده از کلیدواژه ها زیاده روی نکنید. این کار نتیجه معکوس داره. باید URL رو هم طوری تنظیم کنید که برای موتورهای جستجو مناسب باشه و در عین حال کاربرها هم راحت بتونن به خاطر بسپرنش.
درسته که محتوا خودش مهمه اما اطلاعاتی که روی سایتتون به کاربرها ارائه میدید باید با چیزی که بهشون عرضه میکند مرتبط باشه و در عین حال باید ازش لذت ببرند. متن خوب نوشته شده باشه، از لحاظ بصری جذابیت داشته باشه و توجه مخاطب رو جلب کنه. محتوای خلاقانه و جالب مردم رو زمان طولانی تری روی سایتتون نگه میداره و هر چی مردم طولانی تر روی سایتتون بمونن، احتمال تبدیل شدنشون به کاربر دائمی و مشتری بیشتر میشه. اینطوری روی موتورهای جستجو هم در جایگاه خوبی قرار میگیرید.سایت بهینه

 8 
 : آوریل 13, 2018, 11:28:36 pm 
نویسنده mr.mousa - آخرين ارسال توسط mr.mousa
اولین چیزی که هنگام خرید پاور بانک به آن توجه می‌کنیم ظرفیت است. هرچه ظرفیت پاور بانک شما بیشتر باشد دفعات بیشتری می‌تواند گوشی هوشمندتان را شارژ کند. با این حال با افزایش ظرفیت پاور بانک وزن آن نیز بالاتر می‌رود و باید پولش بیشتری برای خرید آن بپردازید؛ پس انتخاب پاور بانکی که متناسب با نیازها و ظرفیت باتری گوشی هوشندتان باشد ضرورت می‌یابد.

ظرفیت پاور بانک‌ ها به صورت عددی برحسب mAh (میلی‌آمپرساعت) روی بدنه و جعبه آنها درج می‏شود و خریداران نیز بر همین اساس پاور بانک مورد نظرشان را انتخاب می‌کنند؛ اما اکثرا نمی‌دانند آنچه نوشته شده است ظرفیت اسمی پاور بانک است نه ظرفیت واقعی آن؛ به همین دلیل مثلا اگر باتری گوشی شما 2500 میلی‌آمپرساعتی باشد و پاور بانک 10 هزار میلی‌آمپری بخرید به جای اینکه گوشی شما را 4 بار شارژ کنید حدودا 3 بار آن را شارژ می‌کند.

این اختلاف ظرفیت به چه دلیل است؟

باتری‌های قرار داده شده در پاور بانک‌ها معمولا ولتاژ 3.7V دارند در صورتی که ولتاژ استاندارد USB برابر با 5V است از این جهت پاور بانک‌ها برای شارژدهی به گوشی‌ها باید ولتاژ خروجی خود را به ولتاژ بالاتری تبدیل کنند که از ظرفیت پاور بانک می‌کاهد.

از طرف دیگر طی فرایند تبدیل ولتاژ 3.7V پاوربانک به 5V یواس‌بی گوشی مقداری از انرژی به گرما تبدیل می‌شود که نتیجه آن دست رفتن بخشی از ظرفیت پاور بانک است.
چگونه ظرفیت واقعی پاوربانک را حساب کنیم؟

راحت‌ترین روش برای محاسبه حدودی ظرفیت واقعی پاور بانک‌ها این است که 25 تا 30 درصد از ظرفیت اسمی نوشته شده روی آن کم کنید. یعنی اگر پاور بانک شما 10 هزار میلی‌آمپری است حدود 70 درصد به گوشی شما شارژ می‌دهد که برابر است با 7000 mAh.

ظرفیت واقعی = 0.7 x ظرفیت اسمی پاوربانک

7000 = 0.7 x 10000

راه دیگر برای فهمیدن ظرفیت واقعی پاوربانک‌ها هست؟

برخی از شرکت‌ها، علاوه بر درج ظرفیت اسمی پاور بانک، ظرفیت واقعی آن را نیز با فونت کوچک در دفترچه راهنما یا روی بدنه دستگاه درج می‌کنند. به طور مثال همانطور که در تصویر مشاهده می‌کنید روی بدنه پاور بانک 16000 mAh نوشته شده است که برای ولتاژ 3.6V است اما در زیر آن ظرفیت همین پاور بانک برای ولتاژ 5.1V به صورت کوچک‌تر نیز نوشته شده که برابر است با 10200 mAh. با یک ضرب و تقسیم ساده متوجه می‌شویم ظرفیت واقعی این پاور بانک حدودا 64 درصد ظرفیت اسمی آن است.

 9 
 : آوریل 06, 2018, 04:04:10 am 
نویسنده sitecup1 - آخرين ارسال توسط sitecup1

محتوانویسی در طراحی سایت


طراحی سایت مدت زمان بسیار زیادی گذشت تا علم تکنولوژی به اهمیت موضوع نوشتار در طراحی سایت پی ببرد و هم اکنون متخصصان حوزه ی وب به اهمیت این موضوع و پادشاهی نوشتار در وب سایت ها پی برده اند. برای جذابیت یک متن برای مخاطبان باید پارامتر های متعددی لحاظ گردد تا متن بتواند حداکثر کارایی خود را داشته باشد و برای کاربران سایت دارای جذابیت و گیرایی لازم باشد. یک طراحی سایت بدون وجود محتوا عملا کاربردی نخواهد نداشت و محتوای مناسب برای کاربران نیز بدون یک طراحی سایت مناسب کاربردی نخواهد بود و می توانیم به نوعی بگوییم که این دو مورد مکمل و پشتوانه یکدیگر هستند. در ادامه توضیحاتی را یاداور می شویم که در زمینه ی طراحی سایت بسیار کاربردی خواهد بود.


طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت


در طراحی سایت متن را بسیار واضح و روشن نگاه دارید

طراحی وب سایت متن و مطالب سایت شما باید بسیار واضح و روشن و به دور از هرگونه ابهامات باشد زیرا این ابهامات مخاطبین را به سوی اشتباهات سوق می دهد. برای اینکه مطمئن شوید متن و توضیحات محصولات در سایت شما دارای ابهامات نمی باشد از یک فرد که با سایت و یا محصولات شما آشنایی ندارد کمک بگیرید و از او بخواهید که مطالب شما را بخواند و نظر خود را مطرح کند.

در طراحی سایت مطالب را خلاصه نگه دارید

بهتر است با توضیحات و پاراگراف های اضافه مخاطبین خود را خسته نکنید و سعی کنید به سرعت و به موقع به سراغ اصل موضوع بروید تا کاربران نیز بتوانند در سایت شما به سرعت به کارها و اقدامات بعدی خود بپردازند. سعی کنید نگرانی ها و خواسته ها و حتی اعتراضات مخاطبین خود را پیش بینی نمایید.

در طراحی سایت به لحن کلمات تان توجه داشته باشید

کلمات و عباراتی را انتخواب کنید که برای عموم مخاطبین تان قابل درک باشد و سعی کنید جمله بندی که انتخواب میکنید برای عموم مردم قابل درک باشد. در واقع در درج مطالب سایت تان سعی کنید سطح درک و همچنین سواد عمومی را در نظر داشته باشید.

طراحی سایت و تیتر ها و عنوان ها

برخی از تیتر ها بسیار وسوسه برانگیز می شود . در واقع با استفاده تیتر هایی برای شوخ طبعی و موارد جالب و سوال برانگیز و یا حتی الهام بخش می توانید ذهن مخاطب را درگیر کرده و از این سو توجه ان را جلب کنید.

لیست ها در طراحی سایت

یکی دیگر از مواردی که باعث سهولت در خواندن مطالب برای مخاطب خواهد شد لیست ها هستند. لیست ها می توانند عددی و یا نقطه ای و یا برخی صورت های دیگر باشند.

لینک ها در طراحی سایت

در برخی موارد وجود لینک ها در مطالب به کاربر این کمک را می کند که بتواند مطلب را بهتر درک نماید. همچنین با استفاده از لینک ها می توانید کاربران را برای مطالعه به صفحات دیگری هدایت نمایید تا از این طریق کاربر به طور دقیق تری به مطالب و هدف شما از مطالب تسلط یابد.


طراحی وب سایت طراحی وب سایت طراحی وب سایت طراحی وب سایت

 10 
 : آوریل 05, 2018, 09:40:04 pm 
نویسنده bokepid - آخرين ارسال توسط vietnamtour
chung cư TNR Sky Park 136 Hồ Tùng Mậu độc quyền phân phối toà đẹp nhất dự án chung cư TNR Goldmark City 136 Hồ Tùng Mậu
- Hỗ trợ vay 70% với lãi suất 0% trong vòng 18 tháng.
- Chỉ cần có trong tay 580 triệu đã có cơ hội sở hữu căn hộ tại chung cư TNR Sky Park 136 Hồ Tùng Mậu.
- Chiết khấu lên đến 5% giá trị căn hộ.
- Chuyến du lịch Singapore trị giá 30.000.000vnđ cho 50 khách đầu tiên.
- Cơ hội bốc thăm trúng thưởng lên tới 2,5 tỷ cho 200 khách hàng đầu tiên.

صفحه: [1] 2 3 ... 10