نویسنده موضوع: یک وب سایت سازگار با سئو چه اجزایی باید داشته باشد  (دفعات بازدید: 91 بار)

esmaili1

  • کاربر جدید
  • *
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 1

افراد برای فعالیت در زمینه های مختلف باید دارای سایتی باشند که با سئو سازگار باشه .هر چه سئو ی سایت بهتر انجام شود موتورهایی جستجو ماننده گوگل که بازدیده زیادی دارند رتبه ی بیشتری را به سایت شما می دهند .در هنگام طراحی سایت ابتدا باید شرکتی را انتخاب کنید تا در این زمینه تجربه زیادی داشته باشد پس من به شما شرکت دارکوبو معرفی می کنم زیرا در این زمینه بسیار موفق عمل کرده است .برای انجام سئوی بهتر بر روی سایتتان شما باید سعی کنید تا صفحات سایتتان تا جای ممکن مرتب باشد زیرا در این صورت گوگل می تواند از محتوای ساییتان اگاهی بیشتری پیدا کند و فهرست بندی بهتری بر روی سایتتان انجام دهد .سعی کنید از محتوایی استفاده کنید که دارای عنوان مناسب باشد .
سایتتون باید برای بازدیدکننده ها طوری خدمات رسانی کنه که اونها رو روی سایت نگهداره. تحقیق کنید و کلیدواژه هایی انتخاب کنید که کاربرهای مناسب رو جذب کنه. کاربرهایی که براتون مهمند. وقتی کلیدواژه هاتونو انتخاب کردید، باید در تراکم مناسب بکار ببریدشون. به امید گرفتن رتبه بالاتر تو استفاده از کلیدواژه ها زیاده روی نکنید. این کار نتیجه معکوس داره. باید URL رو هم طوری تنظیم کنید که برای موتورهای جستجو مناسب باشه و در عین حال کاربرها هم راحت بتونن به خاطر بسپرنش.
درسته که محتوا خودش مهمه اما اطلاعاتی که روی سایتتون به کاربرها ارائه میدید باید با چیزی که بهشون عرضه میکند مرتبط باشه و در عین حال باید ازش لذت ببرند. متن خوب نوشته شده باشه، از لحاظ بصری جذابیت داشته باشه و توجه مخاطب رو جلب کنه. محتوای خلاقانه و جالب مردم رو زمان طولانی تری روی سایتتون نگه میداره و هر چی مردم طولانی تر روی سایتتون بمونن، احتمال تبدیل شدنشون به کاربر دائمی و مشتری بیشتر میشه. اینطوری روی موتورهای جستجو هم در جایگاه خوبی قرار میگیرید.سایت بهینه
خارج شده است