نویسنده موضوع: نقشه تهران و ایران برای نقشه ی موبایل های نوکیا Iran,Tehran's Nokia OVI Map 3  (دفعات بازدید: 7291 بار)

jamesband007

  • مدیریت سایت
  • کاربر جدید
  • *****
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 31

نوکیا به تازگی نقشه تهران را برای گوشی های دارای Noia Maps 3  یا همان Nokia OVI Maps ارائه داده است ، البته این نقشه هنوز دارای جزئیات خیلی زیاد نیست و به گفته نوکیا قرار است به زودی جزئیات بیشتر و همچنین نقشه دیگر شهرهای بزرگ و سپس کل ایران  آماده شود ، گر در حالت فعلی هم نام تمامی شهرهای ایران و جاده های اصلی و همچنین روستاهای کنار جاده ها آورده شده است.
بدیهی است که این نقشه با GPS گوشی مطابقت کامل دارد.
خواندن ادامه مطلب را به دوستانی که از اینترنت Dial up استفاده می کنند توصیه نمی کنم !

ابتدا باید Nokia Maps 3 در گوشی شما نصب باشد که دقیقا آیکن بالا را دارد ، اگر نصب نیست در این آدرس می توانید آن را پیدا کرده و روی گوشی خود نصب کنید ، طریقه نصب هم به این صورت است که ابتدا مدل گوشی را انتخاب می کنید و در قسمت 2  آن را دانلود می کنید ، در برخی از اوقات یک برنامه برای کامپیوتر دانلود می شود که آن برنامه فایل مخصوص گوشی شما را از اینترنت به گوشی انتقال می دهد (تقریبا 5.5 مگابایت).

حالا نوبت به نصب Nokia Map Loader 3 می رسد که آن هم آیکن تصویر بالا را دارد ، اگر Map Loader شما که از روی دیسک موبایل نصب کرده اید آن آیکن را ندارد باید از این آدرسو قسمت  شماره 3 دانلود کنید (27.5 مگابایت).

خوب دیگر تمام شد ، Nokia Map Loader 3 را اجرا کنید و گوشی را در حالت PC Suite به کامپیوتر وصل کنید ، در آسیا ، ایران را دانلود کنید (فعلا 13.9 مگابایت که فقط نقشه تهران کامل است)


در برگه ی Voice برنامه هم می توانید راهنمایی صوتی نقشه به صورت فارسی یا ترکی یا هر زبان دیگر را روی گوشی دانلود و نصب کنید (هر کدام تقریبا 6 مگابایت).

نکته :
اگر برنامه های مخصوص کامپیوتر نوکیا ، روی سیستم شما نصب نمی شود ، بدانید که تمام برنامه های جدید نوکیا برای کامپیوتر روی Dot net FrameWork 3.5 SP1. نوشته می شوند که بدیهی است برای اجرای آن برنامه ها باید روی کامپیوتر نصب باشند .
البته این پلت فرم روی DVD های گوشی های جدید که OVI Suite دارند وجود دارد که هنگام نصب OVI Suite به صورت خودکار نصب می شوند ، همچنین در ِDVD برخی از بازی های جدید  نیز موجود است ، اگر هیچکدام را ندارید غصه نخورید ، اینترنت پرسرعت که دارید ، اگر نسخه های آخر قبلی دات نت فریم ورک مثل نسخه های 3.5 یا 3 روی سیستم شما نصب است می توانید روی دکمه دانلود در این صفحه کلیک کنید وگرنه دل را به دریا بزنید و در پایین صفحه به دنبال Full Package بگردید!


For Download And more information aboute Iran & Tehran Nokia Map 3 OVI go to this page!     Translate to English

« آخرين ويرايش: دسامبر 26, 2009, 10:55:01 am توسط jamesband007 »
خارج شده است

jamesband007

  • مدیریت سایت
  • کاربر جدید
  • *****
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 31

به دلیل اسقبال زیاد از این تاپیک و برای رفاه حال دوستانی که از اینترنت ذغالی (dial up) استفاده می کنند ، فایل های نقشه ایران ، مرزبندی ایران و راهنمای صوتی فارسی رو می ذارم.

فقط خود برنامه ی مخصوص گوشی می مونه که اون رو بهتره از خود سایت نوکیا (از اینجا) بردارید که به 3 نوع ویرایش (S60 V3.1 , S60 V3.2 , S60 V5.0) گذاشته . و اگه گوشی تون این سیستم عامل ها رو داره و چون فقط GPS نداره تو لیست نیست می تونین گوشی مشابه که GPS داره رو انتخاب کنید (مثل انتخاب 5800 به جای 5530)، معلومه که این دسته از دوستان دیگه نیاز نیست راهنمای صوتی رو دانلود کنن !

نقشه ها هم به زبان گوشی می یاد ، یعنی اگه منوی گوشی به زبان فارسی باشه  ، نقشه هم فارسی میاد .
برای رفاه حال شما فایل ها به تکه های 3 مگابایتی تقسیم شده اند ، که نقشه ها باید بعد از نصب برنامه در گوشی ، در پوشه "\cities\diskcache" استخراج (Extract) شوند و فایل های راهنمای صوتی هم در محل "\cities\diskcache\voices" . (پوشه های خالی قبلا در این مکان ها وجود دارند و باید replace شوند)

(Iran Nokia OVI Map3.rar(part1
(Iran Nokia OVI Map3.rar(part2
(Iran Nokia OVI Map3.rar(part3
(Iran Nokia OVI Map3.rar(part4
(Iran Nokia OVI Map3.rar(part5
جمعا 13.5 مگابایت

Iran in Asia
560 کیلوبایت

(Farsi Nokia OVI Maps3.rar(part1
(Farsi Nokia OVI Maps3.rar(part2
جمعا 5 مگابایت
« آخرين ويرايش: آوریل 09, 2010, 12:22:19 pm توسط jamesband007 »
خارج شده است