انجمن تخصصی الکترونیک و کامپیوتر IR-CLICK

اینترنت => از گوشه و کنار ... => نويسنده: reyhan377 در مارس 12, 2018, 12:45:31 am

عنوان: شبیه ساز پرواز
رسال شده توسط: reyhan377 در مارس 12, 2018, 12:45:31 am
شبیه ساز پرواز (http://justflight.ir/) سیستمی است که برای تقلید (یا شبیه سازی) رفتار هواگردها به ویژه هواپیما ساخته می شود. شبیه ساز پرواز از حد بازی های کامپیوتری تا دستگاه های بزرگ چند میلیون دلاری ساخته می شود. شبیه سازهای قدیمی عمدتاً سیستم های مکانیکی و الکترومکانیکی بودند. با پیشرفت فناوری رایانه و کاربرد نرم افزار، شبیه سازهای امروزی توانائی تقلید تقریباً تمام جنبه های پرواز هواپیما را دارند.
از شبیه ساز پرواز برای تربیت خلبانان و نیز پژوهش استفاده می شود. نرم افزارهای شبیه سازی نیز برای رایانه های شخصی ساخته شده است.
شبیه ساز پرواز در دو نوع صنعتی و معمولی در بازارهای جهان موجود است، صنعتی همان شبیه سازهای پروازی می باشند که شرکت های هواپیمایی و آموزشگاه های خلبانی آن را تهیه می کنند که ظاهری مکانیکی دارند و دارای جک یا بدون جک می باشند که خلبانان و دانشجویان را برروی آنان آموزش می دهند.
شبیه ساز (http://justflight.ir/) پرواز معمولی همان نرم افزاری است که برروی کامپیوتر و لپ تاپ قابل نصب است و کاربران می توانند افراد عادی جامعه باشند و کسانیکه تمایل دارند تجهیزات اضافی مانند: یوک (فرمان هواپیما)، پدال، تراتل (دسته گاز هواپیما) و … را داشته باشند می توانند آنها را تهیه نمایند.
در ایران نرم افزار شبیه ساز Prepar3D یا شبیه ساز ایکس بسیار پر طرفدار است.
عنوان: پاسخ : شبیه ساز پرواز
رسال شده توسط: bokepid در مارس 14, 2018, 05:16:16 pm
terima kasih banyak
عنوان: پاسخ : شبیه ساز پرواز
رسال شده توسط: bokepid در مارس 17, 2018, 10:06:10 am
terima kasih atas postingan anda
عنوان: پاسخ : شبیه ساز پرواز
رسال شده توسط: bokepid در مارس 20, 2018, 03:05:46 am
artikel bagus