صفحه: 1 [2] 3 4 ... 10
 11 
 : اكتبر 11, 2018, 03:21:09 am 
نویسنده maryamdolati - آخرين ارسال توسط maryamdolati
چاپ دیجیتال جالب ترین اتفاقی بود که در 30 سال اخیر در صنعت چاپ پدید آمد. اما ممکن است بیشتر افراد آن را به درستی نشناسند!

آیا می دانستید که چاپ دیجیتال برای چاپ در تعداد کم موثر است و این کار را روز به روز سریعتر انجام می دهد. برخلاف چاپ افست که به روش سنتی از قالب ها و نوارها استفاده می کند؛ در این نوع چاپ شما فایل را انتخاب و آن را به راحتی چاپ می کنید.

تاجران و فعالان تجاری اگر چاپ دیجیتال را بشناسند، از این تکنولوژی جدید سود کلانی بدست می آوردند. البته اگر درباره ی آن بدانند!

در این مقاله ما فقط به 7 دلیل اشاره کرده ایم که شما را به استفاده از نوع دیجیتال چاپ تشویق می کند.

1- در چاپ با تعداد کم حتی یک برگه خیلی باصرفه تر است. به طور جدی هزینه چاپ شما پایین می آید حتی اگر کار شما تمام رنگی باشد. اما در چاپ افست مشتری ها همیشه مجبورند بیش از نیازشان چاپ کنند. هنوز هم بیشتر مردم 30 درصد از چاپ را هدر می دهند.

2- بروشورهای شرکتتان را می توانید با تعداد کم در زمان برنامه ریزی شده چاپ کنید. چاپ دیجیتال سرعت خیلی بالایی دارد، به طوریکه در یک سفر کاری در عرض چند دقیقه کارت ویزیت هایتان را فوری به چاپ برسانید.

3- می توانید بروشور یا خبرنامه هایی را برای بازارهای مختلف چاپ کنید و بعد از بررسی اثربخشی آن را به چاپ انبوه برسانید.

4- با تکنولوژی جدید "subset" چاپ دیجیتال می توانید داده های متغیر را روی کارت پستال ها و سایر فایل های خود تغییر دهید. با این روش می توانید بازاریابی را شخص به شخص انجام دهید. طوریکه محتوای هر یک از آن ها منحصر به فرد باشد. برای این که کارتان جذاب تر، اثربخش تر و شخصی تر باشد، قالب و برخی از محتوای آن ثابت و برخی متغیر هستند.

5- هر یک از مدیران فروش یا نماینده های شما می توانند سند منحصر به فرد خود را داشته باشند که به شیوه خاص نام و نشانی و مخاطب مخصوص آن ها روی برگه ی چاپ شده باشد.

6- با چاپ دیجیتال هر چند ماه یکبار می توانید محتوای بروشور خود را بروزرسانی و چاپ کنید. برای مثال به جای اینکه 8000 نسخه را در یک سال به چاپ برسانید می توانید هر دو ماه یکبار 2000 نسخه بروز شده چاپ داشته باشید.

7- با این روش دیگر از چاپ زیاد و غیرقابل استفاده بودن مطالب چاپ شده خود عذاب وجدان نخواهید داشت و به مقدار نیازتان چاپ می کنید.

چاپ دیجیتال ممکن است به همه نیازهایتان جواب ندهد ولی برای چاپ به تعداد دلخواه و سرعت بسیار زیاد در چاپ گزینه خیلی خوبی است. آیا همه ی چاپخانه ها خدمات چاپ دیجیتال ارائه می کنند؟ نه همه ی آن ها! ولی بیشتر آن ها این خدمات را دارند.

منبع: چاپ دیجیتال در خانه طراحان سام

 12 
 : اكتبر 10, 2018, 06:08:15 pm 
نویسنده magbot - آخرين ارسال توسط magbot
صرفه جویی در پول برای طراحان وب و توسعه دهندگان



صرفه جویی در مالی مهم است زیرا شما را برای آینده غیر قابل پیش بینی آماده می کند. چه کسی می داند چه اتفاقی می تواند فردا رخ دهد، درست است؟ بنابراین، همانطور که در حال حاضر، شما باید اطمینان حاصل کنید که شما به اندازه کافی که فردا می آید. اطمینان حاصل کنید که زمانی که آن را به شما بازدید می کنید، آماده باشید.
جعبه ابزار طراح Freelance
نامحدود دانلود: 500،000+ قالب وب، مجموعه آیکون، تم ها و طراحی دارایی

archer

"قورباغه عالی (پرشور) فلش های خود را برای خرس ها و نه خرگوش ها ذخیره می کند"

من این نوع تفکر را Archer Mentality نامگذاری کرده ام. فلسفه اصلی آرچر ذهنیت ریشه در صرفه جویی در چیزهایی که مهم است. به عنوان یک طراح وب مستقل، این موارد را در نظر بگیرید:

به یاد داشته باشید، باید مشخص کنید که کدام یک از نیازهای شما برای کار شما ضروری است (یا برای زندگی روزمره خود در این زمینه). اگر این غیر ضروری باشد، آن را خراشیده کنید! این روش مینیمالیستی تفکر درست است؟

شروع به جستجو برای ابزارهای رایگان تر بله، نرمافزار آزاد و کیتهای UI ممکن است همانند موارد حقوقی خوب نباشد، اما همیشه میتوانید نوآورانه و مجرب باشید. راه هایی برای کاهش هزینه ها وجود دارد.

فلش های خود را برای خرس های شلیک کنید اگر خرس نیست، پس ارزش arrow نیست.

در اینجا چندین مقاله مرتبط دیگر وجود دارد:
همه چیز شک و تردید

شک و همه چیز
شک و تردید ممکن است یک عادت بد برای داستان های موفقیت باشد، اما مطمئنا لازم است. تمام مردان موفق به خودشان شک کرده اند. این همچنین می تواند در صرفه جویی در هزینه باشد. روشهای زیر شک کنید:

چند مقاله دیگر که ممکن است به شما کمک کند، در اینجا چندین مقاله است:
یک Finder Freebie
است
find-freebies
شاید Freebies بزرگترین چیز در مورد اینترنت است، به غیر از گربه ها. Freebies به مترجمان آزاد کمک می کند. از آنجا که از freebies، شما لازم نیست که در مورد تفکر طراحی و ناتوانی در اجرای آن نگران باشید. ابزار مورد نیاز شما رایگان است! عناصر مانند تصاویر، کیت UI، قالب ها و فونت ها را می توان در سراسر وب یافت و شما می توانید از آنها انتخاب کنید.
گاهی اوقات، قیمت عنصر مهم نیست، بلکه این است که چگونه از آنها خلاقانه استفاده کنید.

در اینجا یک لیست از برخی از Freewhecks 1WD است:
برنامه ریزی تحصیلات خود را

width =

مهمترین چیز که در هنگام برنامه ریزی برای بازنشستگی باید در نظر داشته باشید این است که هر چه زودتر شروع به صرفه جویی در هزینه کنید، راحت تر بازنشستگی شما خواهد بود. شما باید شروع به کمک به بازنشستگی خود را در اسرع وقت شروع کنید تا بتوانید بیشتر سود خود را افزایش دهید. برای اینکه من اهمیت شروع اولیه را نشان دهم به من اجازه می دهد مثال بزنم:

Freelancer A و Freelancer B هر دو 20 ساله هستند و 55000 دلار در سال می باشند. Freelancer A این مقاله را بخوانید و تصمیم گرفت تا سالیان سال به صندوق بازنشستگی او کمک کند. Freelancer B متاسفانه این مقاله را خواند و به جای خرید ماشین. پنج سال بعد، ب تصمیم می گیرد او احتمالا شروع به کمک به بازنشستگی، در 6500 دلار در سال است. آنها هر دو می خواهند در سن 65 سالگی بازنشسته شوند و می توانند نرخ بهره 5 درصد را تامین کنند. در سن 65 سالگی، A 798.500.78 دلار به دست آورده است، در حالیکه B تنها 785.189.53 دلار دارد. توجه کنید که چگونه Freelancer B سعی کرد هزینۀ این پنج سال صرفه جویی را از دست بدهد با افزایش سهم سالانه خود در هر سال 1500 دلار و هنوز در مقایسه با A کم است؟ علاقه سریع می کند.
2. ذخیره و صرف نکنید

 

تصویر توسط svilen001

نوک بعدی ممکن است واضح باشد، اما هزینه های خود را تماشا کنید. Mint.com بسیاری از مطبوعات خوب دریافت کرده است و این به خاطر یک دلیل است. دیدن چگونگی پرداخت پول خود را به صورت گرافیکی واقعا می تواند به شما کمک کند که چقدر هزینه ای را صرف هدر ندهید. من نگاهی به جایی که بودم پول می زدم، و من هزینه زیادی را در قهوه و رستوران صرف کردم. این باور نکردنی است که چقدر پول می توانید به صندوق بازنشستگی خود اضافه کنید اگر بخواهید خرید شتاب و سایر هزینه های غیر ضروری را قطع کنید. اجازه بدهید یک نمونه را ارائه کنم:

اگر یک مترجم رایگان واقعا دوست دارد مترو و ساندویچ 5.00 دلار وجود دارد سه بار در هفته و همچنین دوست دارد استارباکس و دریافت می شود 4.00 $ فنجان قهوه وجود دارد سه بار در هفته، که اضافه می کند تا $ 27.00 در هفته و یا $ 1404.00 در هر سال. در حال حاضر تصور کنید اگر این freelancer سخت کار تنها خوردن و قهوه یک بار در هفته به جای آن؛ تنها مترجم آزاد تنها 468 دلار برای صرفه جویی سالیانه 936.00 دلار هزینه می کند. با این که نرخ بهره 5٪ بیش از 45 سال است، اگر این مبلغ 936.00 دلار به صندوق بازنشستگی شما اختصاص داده شود، هر ساله با بازنشستگی به 149.479.35 دلار می رسد، و این تغییری نیست.
در نهایت، دو راه برای صرف پول وجود دارد. آن را سرمایه گذاری کنید و یا آن را هدر ندهید در معنی خود زندگی کنید و در آینده خود سرمایه گذاری کنید. برای مواردی که نیازی به آن ندارید، پول را هدر ندهید، مگر در موارد خاص. گفتم، اگر بخواهید یک قرارداد بزرگ را تحویل بگیرید یا چیزی بزرگی به دست بیاورید، کمی به شما پاداش بدهید. این برای روحیه خوبی است.
3. Investments Wisely را انتخاب کنید

width =

تصویر توسط svilen001

برای اینکه در واقع پولی را که برای بازنشستگی به شما اختصاص میدهید، انباشته کنید، باید آن را سرمایهگذاری کنید. طیف گسترده ای از فرصت های سرمایه گذاری در دسترس برای مترجمان آزاد وجود دارد، و آنها می توانند همانطور که شما می خواهید، به عنوان محافظه کار یا خطرناک باشد. همانطور که با هر چیز دیگری در زندگی، سرمایه گذاری با ریسک بالاتری نسبت به سرمایه گذاری های محافظه کارانه سود بالاتری را کسب می کند، اما آیا مایل هستید که بازنشستگی خود را در سرمایه گذاری قرار دهید؟ من فردی نیستم که به آن پاسخ بدهم تصمیم شماست. در اینجا گزینه هایی برای سرمایه گذاری بازنشستگی وجود دارد:

IRA ها (حساب های بازنشستگی فردی) اغلب اشتباه درک می شوند. IRA ها باید به عنوان یک حساب سرمایه گذاری جمعی برای بازنشستگی فکر کنند. اساسا زمانی که پول شما در IRA شما باشد، می توانید آنرا سرمایه گذاری کنید، هرچند که دوست دارید. این شامل سهام، صندوق های متقابل، سی دی، سالیانه و اوراق قرضه در میان دیگران است. IRA اساسا یک حساب چتر است که تصمیم میگیرد که چگونه سرمایهگذاری شما مالیات خواهد گرفت. انواع مختلفی از IRA های موجود وجود دارد، و هر فرد می تواند بهترین گزینه را برای شرایط خود انتخاب کند. در اینجا چند گزینه وجود دارد:

IRA سنتی

IRA سنتی اجازه می دهد تا شما را به مالیات بر پرداخت های ساخته شده در IRA تا زمانی که شما بازپرداخت پول را پس از برداشت.
Roth IRA:

Roth IRA نوع دیگری از حساب بازنشستگی است، اما به جای پرداخت مالیات پس از خروج، مالیات را به سهم خود پرداخت می کنید.

SEP (حقوق بازنشسته کارمند ساده) IRA:

SEP IRA برای فارغ التحصیلان عالی است، زیرا این یک طرح بازنشستگی است که برای افراد خود کار می کند. این اجازه می دهد حساب های کسب و کار شما را به کمک مالی قبل از مالیات به حساب بازنشستگی شخصی خود را. با این حال شما به عنوان فردی نمیتوانید شخصا کمک کنید. البته، پس از خروج از مالیات باید پرداخت شود. این حسابها اغلب برای تکمیل روت یا IRA سنتی استفاده می شود.

در حال حاضر که سه نوع اصلی از IRA ها را پوشش می دهم که ممکن است علاقه مند به یک مترجم آزاد باشند، من در مورد گزینه های سرمایه گذاری در IRA بحث خواهم کرد. یادت باشه؛ شما می خواهید سرمایه گذاری خود را متنوع کنید تا خطر را کم کنید. انواع مختلف سرمایه گذاری را بسازید. به عنوان مثال، سهام برخی از سهام دراز مدت، برخی از سهام میکروکاپ و چند CD (گواهی سپرده) خود را دارند. تمام تخم مرغ های خود را در یک سبد قرار ندهید، زیرا اگر آن سبد تخلیه شود، زمان بازپس گیری سختی خواهید داشت.

سرمایه گذاری سهام می تواند بسیار خطرناک باشد، اگر شما خیلی با بازار سهام آشنا نیستید و چگونگی انجام معاملات، اما اجازه ندهید که شما را بترساند. ارزش یادگیری در مورد آن است. به طور کلی، اگر شما تصمیم به سرمایه گذاری در شرکت های بالغ که سهامداران سود خوبی را دریافت می کنند، خطر شما به طور قابل توجهی پایین تر از سرمایه گذاری در یک شرکت microcap است، امیدوار است که بعدی اپل یا گوگل باشد. هر کدام از مسیرهایی که می گیرید، قبل از اینکه بیش از حد بزرگ شوند و زمانی که می توانید سود کسب کنید، کاهش می یابد. مراقب باشید و سهام خود را از دست ندهید یا پول زیادی از دست خواهید داد.

یک چیزی که من می خواهم به خوانندگان احتمالی بپردازم، یک برنامه دستکاری مشترک است که به نام "پمپ و تخلیه" است. شرکت های تبلیغاتی توسط شرکت های دروغین پرداخت می شوند تا بتوانند سهام خود را از طریق ایمیل، تماس تلفنی و ایمیل گیرندگان به منظور ایجاد تقاضای بیشتر مورد استفاده قرار دهند. همانطور که هر دوره اقتصادی به شما آموزش می دهد، در آن تقاضا و عرضه کمتری وجود دارد، قیمت ها افزایش می یابد. با افزایش قیمت در آنچه که به عنوان "پمپ" شناخته می شود، خودی ها و با تجربه تر از فروش سهام به عنوان قیمت هر سهام به اوج می رسد. با فروش زمان بزرگ، عرضه افزایش می یابد و تقاضا کاهش می یابد. این به عنوان "تخلیه" شناخته می شود و به نوبه خود به طور قابل توجهی کاهش قیمت سهام را کاهش می دهد؛ گاهی اوقات حتی در عرض چند دقیقه. این باعث می شود سرمایه گذاران بی تجربه، تمام سرمایه اولیه خود را از دست بدهند، و آنها را گیج می کند. لطفا سهامی را که در یک ایمیل ایمیل می کنید بخرید، مگر اینکه دقیقا بدانید چه کاری انجام می دهید، حتی اگر به نظر واقعا جذاب باشد. تقریبا قطعا یک کلاهبرداری است.

سی دی ها به طور کلی یک سرمایه گذاری مطمئن هستند زیرا آنها FDIC تا 250،000 دلار بیمه می کنند. با استفاده از سی دی، شما مبلغ اصلی پرداخت می کنید و یک بانک به شما نرخ بهره ثابت را تا تاریخ رسیدن به شما ارائه می دهد. در تاریخ پایانی شما سرمایه اولیه خود را به همراه سود به دست می آورید. شما تصمیم می گیرید زمانی که تاریخ رسمی زمانی است که سپرده اولیه را ایجاد می کنید. هرچه طول ترم CD شما انتخاب می کنید، APY (درصد تولید سالیانه) بالاتر خواهد بود. شما می توانید اصل خود را در هر زمان برداشت کنید، اما علاقه ی انباشته شده را از دست خواهید داد. اگر می توانید از دست دادن پول خود جلوگیری کنید، سی دی ها در دراز مدت، بازده بیشتری از حساب های پس انداز را ارائه می دهند.

اوراق قرضه گزینه های بسیاری از اوراق قرضه خزانه داری به اوراق قرضه شرکت ارائه می دهد؛ عاقلانه است که تحقیقات زیادی انجام دهید تا فرصت های مختلف را کاملا درک کنید. اساسا یک اوراق قرضه یک شرکت یا موسسه است که سرمایه گذاران را قادر می سازد که پروژه را تامین کنند. این یک وام از سرمایه گذار به یک شرکت یا موسسه است. آژانس های اعتباری به سرمایه گذاران فردی کمک می کنند تا تصمیم بگیرند که آیا سرمایه گذاری اوراق قرضه در تحمل خطر آنها متناسب است یا خیر سرمایه گذاران نیازمند بازده بالاتری نسبت به خرید اوراق قرضه خطرناک هستند، بنابراین اوراق قرضه با ریسک بالاترین سود را به همراه خواهد داشت، اما همچنین بالاترین احتمال نقض آن را دارد.
صندوق های متقابل یک صندوق بزرگ پول است که از بسیاری از سرمایه گذاران فردی جمع آوری شده و توسط مدیران پولی حرفه ای مدیریت می شود. چیز خوبی در مورد صندوق های متقابل این است که آنها سرمایه گذاران فردی را قادر می سازند دسترسی به نمونه کارها بسیار متنوعی را که توسط یک حرفه ای مالی اداره می شود، به دست آورد، بنابراین می تواند کاملا بی خطر باشد. صندوق های سرمایه گذاری متفاوتی با سطوح مختلف ریسک وجود دارد، بنابراین مجددا به میزان ریسک پذیری شما رسیده است. پول زیادی وجود دارد. بعضی از موارد محبوب تر، شاخص های عمده سهام را تقلید می کنند، مانند میانگین صنعتی Dow Jones، S & amp؛ P 500 و NASDAQ. شاخص های سهام به نمایندگی نزدیک از حرکت کل بازار سهام می پردازند. تحقیق در مورد هر گونه صندوق متقابل که شما فکر می کنید سرمایه گذاری در بسیار دقت و تصمیم بگیرید که آیا آن را در سطح تحمل خطر خود را متناسب است.
ETFs اوراق بهادار هستند که برای پیگیری یک شاخص طراحی شده اند، اما مانند سهام عادی قابل فروش هستند. ETFs ارائه دهنده تنوع زیادی هستند، اما آنها همچنین به فروش کوتاه شما اجازه می دهند، که اساسا شرط بندی می کند که سهام به جای افزایش، کاهش می یابد. مراقب باشید با فروش کوتاه، به عنوان آنها بسیار خطرناک است. من توصیه می کنم تحقیقات زیادی در مورد فروش کوتاه مدت انجام دهم و آنها را با پول مجازی تمرین کنم تا بتوانند موقعیت واقعی خود را با پول واقعی درآورند.
4. ایجاد اهداف و دیدار با آنها

goal

بازنشستگی با برنامه ریزی آغاز می شود. اولین قدم شما این است که پس از بازنشستگی، چه مقدار پولی که برای بازنشستگی نیاز دارید زنده بمانید، و پس از آن شما باید بدانید که هر سال برای رسیدن به این اهداف چه مقدار پول لازم است. بازنشستگی چیزی نیست که شما باید در آن متوقف کنید. بر روی توپ بکش برنامه ریزی و کمک در اوایل، یا شما یک بازنشستگی صاف ندارید. در اینجا چند ابزار وجود دارد که توصیه می کنم برای کمک به برنامه ریزی برای بازنشستگی و پیگیری اهداف:

Mint.com - نعنا یک ابزار قدرتمند است که نمودارهای نحوه استفاده از پول شما را فراهم می کند. این به شما کمک می کند تا خرید غیر ضروری را کنترل و کاهش دهید. همچنین به شما اجازه می دهد تا به راحتی تعادل حساب های بازنشستگی خود را همیشه پیگیری کنید.
Google Advisor - Google Advisor یک صفحه کوچک است که Google راه اندازی می کند برای کمک به کاربران به راحتی بالاترین نرخ های بهره موجود در سی دی ها و حساب های دیگر را پیدا کنید.

Bankrate.com - Bankrate ماشین حساب ها برای کمک به شما در تصمیم گیری در میزان سالیانه شما باید به صندوق بازنشستگی خود کمک کنید تا بازنشسته با مقدار پولی که می خواهید داشته باشید. استفاده از ماشین حساب ها در این سایت ساده تر از سعی کردن محاسبه ها توسط خودتان است، زیرا ماشین حساب بانکرات از جدیدترین نرخ ها برای عدد استفاده می کند.

سلب مسئولیت: نویسنده حرفه ای مالی نیست و در حالی که به گزینه های بازنشستگی نگاه می کند، باید به سختی کار خود را انجام دهید. حتما با مشاور مالی حرفه ای برای کمک به برنامه ریزی بازنشستگی خود صحبت کنید. این چیزی نیست که باید به آسانی انجام شود.

در بخش آخر ما در مورد چگونگی مقیاس کسب و کار شما خواهیم پرداخت، به طوری که شما بتوانید به نکات ما در بالا اشاره کنید.

سوال شماره 1
آیا تسلط و زمان صرف شده در برنامه نویسی کمک می کند تا کسب و کار طراحی وب خود را اندازه گیری کند یا عوامل دیگری وجود دارد؟ اگر چنین است، چه هستند؟

صرف بسیاری از برنامه های زمان بندی خود و یادگیری زبان های جدید برنامه نویسی به کسب و کار شما کمک نمی کند. برعکس، کسب و کار شما بیشتر به آن کمک می کند. در عوض، شما مجبور به فکر کردن بیشتر به یک تاجر از یک برنامه نویسی هستید. چرا؟ طراح وب فقط از تصوير کوچکی - کدها و طراحی فکر می کند، در حالی که یک تاجر فکر می کند از تصویر بزرگ که شامل مدیریت زمان کارآمد و راه حل های مناسب برای مشتریان شما است. علاوه بر این، یک طراح وب تنها فکر می کند که کار را انجام دهد در حالی که یک تاجر دیدگاه خود را در جایی که او می رود، و اهداف واضح را برای دادن ارزش بیشتر به مشتریان خود دارد.
در اینجا مشاوران ارزشمند بیشتری از متخصصان طراحی وب که در طرز تفریحی که آنها انتخاب کرده اند موفق بوده اند.
سوال شماره 2
بهترین توصیه یک فارغ التحصیل جدید ورود به صنعت وب سایت طراحی چیست؟

اگر شما فارغ التحصیل جدید هستید و تصمیم به وارد شدن به صنعت طراحی وب شده است، بهتر است تصمیم بگیرید یک طرز خاصی را که می توانید تمرکز کنید. این توصیه همچنین به افرادی که در حال کار حرفه ای در صنعت هستند، اما تلاش می کنند تا دستیابی به موفقیت داشته باشند.
همانطور که در سؤال قبلی ذکر شد، شما نباید فقط خود را به عنوان یک طراح وب در نظر بگیرید، بلکه باید به عنوان یک تاجر و یک راه تفکر، مانند تصمیم گیری بر روی طرز تفکر مورد نظر خود را تعیین کنید. این به شما فرصت می دهد تا مهارت های خود را بالا ببرید و به شما در ارائه راه حل های مناسب برای مشتریان خود مجهز شوید. تمرکز بر یک طاقچه خاص، همچنین شما را تبدیل به یک صدای متخصص در آن منطقه می کند. در نهایت، به شما کمک می کند تا استراتژی های بازاریابی مؤثر را ایجاد کنید، زیرا شما قبلا می دانید که چه چیزی کار می کند و چه چیزی در آن نیست.
سوال شماره 3
آیا برای مشتریان من صادقانه است که من وب سایت خود را از ابتدا ساختن نیستم، بلکه به جای استفاده از وردپرس؟

شفاف بودن در برخورد با مشتریان، جذاب ترین ابزار برای جذب آنها است. در این دوران اطلاعاتی که هیچ اسراری برای مدت طولانی پنهان نیست، شفافیت بسیار مهم است. برای یک شفافیت، شما را معتبرتر می کند که به نوبه خود مشتریان موجود و بالقوه را به شما اعتماد می کند. شفافیت نیز نام تجاری شما را جذاب تر می کند.

علاوه بر این، بسیاری از مزایای استفاده از وردپرس برای مشتریان شما وجود دارد. علاوه بر سهولت استفاده از وردپرس، در سایت های مختلف موتور جستجو قابل جستجو است زیرا کد پشت آن بسیار ساده و پاک است. علاوه بر این، هر پست، تصویر و صفحه را می توان با استفاده از کلمات کلیدی خاص، متا تگ ها و توضیحات بهینه سازی کرد. src = "41.jpg

 13 
 : اكتبر 10, 2018, 02:00:29 pm 
نویسنده sitecode - آخرين ارسال توسط sitecode
 پیوستن به کمپین های طراحی سایت


پیوستن به کمپین های طراحی سایت
طراحی سایت طراحی وب سایت طراحی سایت تهران نکته برای ایجاد یک کمپین موفق رسانه های اجتماعی در طراحی سایت و طراحی وب سایت بنابراین، شما سرانجام تصمیم گرفتید وقت آن رسیده باشید که در راهپیمایی اجتماعی شرکت کنید و کسب و کارتان را درگیر کنید. خوش آمدی خوب است که یک وب سایت را داشته باشم حالا که چی بعضی از شرکتها به خاطر آن از رسانه های اجتماعی برای کسب و کار خود استفاده می کنند بدون یک برنامه واقعی. همانند تمام کمپین های بازاریابی در طراحی سایت ، موفق ترین کمپین های رسانه های اجتماعی با یک برنامه آغاز می شود. در اینجا 5 سوالی که باید از خودتان بپرسید در حالی که یک کمپین رسانه ای موفق و معقول و مهم موفقیت آمیز را در کسب و کار و طراحی سایت خود را ایجاد کنید چرا من یک برنامه رسانه اجتماعی ایجاد می کنم.
اول و مهمتر از همه شما باید از خودتان بپرسید چرا ما این کار را انجام می دهیم آیا می خواهید یک هویت نام تجاری را در طراحی سایت  و طراحی وب سایت ایجاد کنید آیا می خواهید با مصرف کنندگان بالقوه ارتباط برقرار کنید آیا این کار را برای جستجوگرها انجام می دهید درک هدف اصلی شما، پایه ای است که بقیه برنامه های رسانه های اجتماعی شما باید رشد کنند. این کمک خواهد کرد که مبارزات انتخاباتی خود را حرفه ای، حرفه ای و بزرگترین فرصت برای موفقیت شما در پروژه ی طراحی سایت باشد.

محبوب ترین رسانه های اجتماعی برای طراحی سایت
اضافه کردن متن برخی از محبوب ترین رسانه های اجتماعی در طراحی سایت و طراحی وب سایت می باشد.. اهداف خاص من چیست حالا که هدف اصلی شما تعریف شده است، شروع به تعیین اهداف واقع بینانه کنید. به عنوان مثال شما یک شرکت است که به دنبال افزایش مشارکت مصرف کننده در وب سایت است. اهداف این هدف ممکن است تعداد کل کاربران مشارکت را افزایش یا افزایش کل در هر هفته تا را در طراحی سایت افزایش دهد. با ایجاد اهداف خاص و واقعی، شما قادر به ارزیابی عملکرد خود را بر اساس ارزش واقعی است. بگو هدف شما یک طراحی سایت را شامل نمی شود خوب است. این هنوز جهت هدایت لازم را برای تعیین تاکتیک هایی که برای دستیابی به هدف اصلی شما به طراحی سایت سودمند می باشد، را فراهم می کند.

تاثیر کلمات در طراحی سایت
اضافه کردن متن به طراحی سایت می تواند شما را به راحتی مدیریت کمپین رسانه های اجتماعی کمک کند چه تاکتیک هایی باید برای دستیابی به اهداف من استفاده کنم هنگامی که اهداف واقع بینانه خود را در طراحی سایت و طراحی وب سایت تنظیم می کنید، می توانید تاکتیک های خاصی را برای استفاده از آن برای رسیدن به اهداف تعیین کنید. با استفاده از مثال بالا، به منظور افزایش تعامل کاربر با شما ممکن است بر روی پست های عمل گرا در وب سایت متمرکز شوید. تحقیق موضوعات مورد علاقه و مورد علاقه و از پیروان خود برای بحث در مورد طراحی سایت بپرسید. شما ممکن است بخواهید از نظرسنجی های فیس بوک استفاده کنید یا یک بار در هفته یک بازی ایجاد یک عنوان ایجاد کنید که در آن کاربران را دعوت می کنید تا متن دلخواه خود را به یک تصویر تصادفی خنده دار در طراحی سایت بنویسید. فرصت های بی پایان هستند، اگر بتوانید خلاقانه فکر کنید و اهداف پایانی خود را در طراحی سایت همیشه در ذهن داشته باشید.

تاکتیک های طراحی سایت
چگونه این تاکتیک ها را در طراحی سایت و طراحی وب سایت اجرا خواهم کرد یکی از مهمترین دست اندرکاران من از مشتریان اغلب می گوید من وقت ندارم. خوشبختانه ابزارهای رایگان وجود دارد که می تواند به شما در پیاده سازی تاکتیک های خود در طراحی سایت ، برنامه ریزی و کمک به صرفه جویی در وقت، پول و منابع کمک کند. برای مثال یک طرح عالی و رایگان ارائه می دهد که به شما اجازه می دهد تا سیستم عامل های رسانه های اجتماعی خود را در یک داشبورد در وب سایت مدیریت کنید. شما همچنین می توانید پست های خود را برای ماه نوشته و برنامه ریزی کنید. با برنامه ریزی پست های خود، می توانید تاکتیک های خود را در طول ماه پخش کنید، در حالی که شما بر سایر جنبه های مهم کسب و کار خود تمرکز در طراحی سایت می کنید. این امر با سلب مسئولیت همراه است لطفا اطمینان حاصل کنید که در این پست ها بررسی می کنید تا اطمینان حاصل کنید که مخاطبان شما با مهربانی پذیرفته اند. علاوه بر این، اگر هدف نهایی شما افزایش تعامل با کاربران در وب سایت باشد، می خواهید اطمینان حاصل کنید که برای پاسخ دادن به سوالاتی که ممکن است بوجود آورید، پاسخ دهید. هیچ چیز بدتر از درخواست برقراری تعامل نیست، اگر طراحی سایت در دسترس شما نباشد.

استراتژی های طراحی سایت
آیا عملکرد ما را اندازه می گیریم اکنون که استراتژی شما در طراحی سایت ایجاد شده است، اهداف شما تعریف شده است، تاکتیک های مشخص شده و پیاده سازی شده است برای بهبود مستمر شما برای نظارت و تجزیه و تحلیل عملکرد شما در وب سایت حیاتی است. آمار فیس بوک ارائه آمار تعامل است که می تواند برای اندازه گیری عملکرد شما مفید باشد. اگر بیشتر به پست هایی که درآمد کسب کرده اید علاقه مند شوید، گوگل آنالیتال کار بزرگی را در بر می گیرد که عملکرد اجتماعی را نیز در طراحی سایت و طراحی وب سایت می گیرد. بدست آوردن اطلاعات در وب سایت بسیار مهم است، اما دانستن اینکه چگونه آن را تجزیه و تحلیل کنیم، ضروری است. چند سوال برای این سوال بپرسید آیا اهداف خود را در طراحی سایت برآورده کردید چه چیزی، به نظر شما، بزرگترین عامل کمک به آن نتایج بود در چه نقطه ای، آیا شما شاهد یک سنبله یا یک قطره بودید در نهایت برای طراحی سایت چه باید بکنیم.
اگر مبارزات انتخاباتی شما بدون هیچ مشکلی با طراحی سایت و طراحی وب سایت کنار بیایید تبریک میگویید شما گام های لازم را برای ایجاد و اجرای یک کمپین موفقیت آمیز رسانه های اجتماعی در وب سایت خود خواهید داشت. اگر این مورد نیست، سپس این مرحله را بازبینی کنید و سعی کنید تا بدانید کجا ممکن است اشتباه کرده باشید. مدیریت رسانه های اجتماعی در طراحی سایت یک فرایند یادگیری است و همیشه در حال تکامل است. فقط، خیلی راحت نیست فقط زمانی که شما فکر می کنید مخاطبان هدف خود را فهمیده اید، آنها فقط می توانند در طرحی سایت تکامل پیدا کنند.

 14 
 : اكتبر 08, 2018, 11:31:23 pm 
نویسنده eh3an2010 - آخرين ارسال توسط eh3an2010
چه زمان باید پلن میزبانی وب خود را ارتقاء دهید؟
منطقی این است که صاحبان وب سایت در ابتدای شروع کار خود پلن میزبانی وب مشترک را انتخاب کنند. به این دلیل که این هاست ها ارزان تر بوده و برای شما که وب سایت کوچکی داشته و به تازگی آن را راه اندازی کرده اید، مناسب است.

اما زمانی که وب سایت شما پیشرفت کرده، شروع به بزرگ شدن می کند، ترافیک آن بیشتر شده و محتوای زیادی روی آن قرار می گیرد، احتمالاً زمان این فرا رسیده است که میزبانی وب خود را ارتقاء دهید.

چرا ممکن است شما نیاز به ارتقاء پلن میزبانی وب خود داشته باشید؟
نگران نباشید، اکثر صاحبان وب سایت در ابتدا چیز زیادی راجع به وب سایت ها نمی دانند. آن ها در ابتدا ارزان ترین پلن را انتخاب کرده و بر طراحی سایت و ایجاد محتوای مناسب برای آن تمرکز می کنند.

میزبانی وب

حقیقت مهم: هیچ اشکالی در این رابطه وجود ندارد! پلن ارزان در مراحل اولیه وب سایت شما بسیار خوب است.

زمانی که شما وب سایت خود را راه اندازی می کنید، می توانید از پلن های اشتراکی استفاده کنید، این پنل ها ارزان بوده و به این صورت هستند که بین کاربران زیادی به اشتراک گذاشته می شوند.

هاست اشتراکی بسیار راحت، کم هزینه و مناسب برای وب سایت های مبتدی می باشد و تا زمانی که شما یک هاست معتبر پیدا کنید، نیاز شما را برطرف می کند. البته برای برخی از سایت ها، میزبانی وب مشترک تا همیشه بهترین گزینه باقی می ماند.

اگر وب سایت شما کوچک است، ترافیک پائینی داشته و محتوای زیادی روی آن قرار ندارد، هرگز نیازی به ارتقای هاست نخواهید داشت. وب سایت هایی مانند سایت های شخصی و معرفی شرکت جزو این دسته از وب سایت ها هستند.

پس تا زمانی که وب سایت شما رشد زیادی نکرده است می توانید از هاست های اشتراکی استفاده نمائید.

 15 
 : اكتبر 08, 2018, 02:16:06 am 
نویسنده nikanmohajerat - آخرين ارسال توسط nikanmohajerat
دانشگاه مونترال در شهر مونترال، که بزرگترین شهر استان کبک کانادا می باشد.  در سال 2017 به عنوان برترین شهر دانشجویی در جهان شناخته شد. این شهر از نظر کیفیت، هزینه های زندگی کمتری نسبت به شهرهای ونکوور و تورنتو دارد و به همین خاطر مقصد بسیاری از دانشجویان بین المللی می باشد.
افراد علاقه مند به مهاجرت به کانادا و تحصیل در دانشگاه مونترال می توانند برای دریافت مشاوره رایگان، اخذ پذیرش و ویزای تحصیلی با موسسه مهاجرت به کانادا نیکان تماس بگیرد.



 16 
 : اكتبر 07, 2018, 01:32:53 pm 
نویسنده amirali96 - آخرين ارسال توسط amirali96
بازار آراستا استانبول : اگر از محله سلطان احمد دیدن کردید، بازار کوچک اما جذاب آراستا را از دست ندهید این بازار بین مراکز خرید ارزان استانبول بسیار شناخته شده است. این بازار در قسمت جنوبی مسجد آبی قرار داشته و قدمتی طولانی دارد. قدمت بازار آراستا به قرن هفدهم زمانی که حکومت عثمانی آن را به عنوان اصطبلی برای نگهداری و مراقبت از اسب ها ساخت برمیگردد. اما سال 1912 این اصطبل آتش گرفت و سال ها همانطور باقی ماند تا در سال 198- مورد بازسازی قرار گرفته و به یک بازار با چندین مغازه تبدیل شد که اکنون بسیاری از توریست ها و گردشگران تور استانبول که به دنبال سوغاتی، صنایع دستی و به طور کلی خریدی ارزان قیمت هستند، آن را انتخاب می کنند. بازار آراستا بین مردم ترکیه به سیپاهی کارسیسی معروف است.مغازه های بازار آراستا استانبول این بازار محلی و جذاب هرچند شاید کوچک باشد، اما هفتاد مغازه در آن فعالیت می کنند. این مغازه ها مشغول به فروش محصولاتی از جمله فرش و موزائیک، سرامیک ها، جواهرات، عتیقه جات و ... می باشند. در کنار مغازه ها، دست فروشانی هم بساط کرده و مشغول فروش اجناس خود هستند. کیفیت محصولات این بازار نسبت به قیمتی که دارند، بسیار مناسب است و توریست های تور لحظه آخری استانبول میتوانند با خیال راحت از آن خرید کنند.دسترسی های نزدیک و ساعات بازدید از بازار آراستا استانبول توریست ها و گردشگران تور ارزان استانبول میتوانند هفت روز هفته از ساعت نه صبح تا هفت بعد از ظهر از بازار آراستا دیدن کنند. چایخانه ای هم در این بازار قرار داشته که از هشت صبح تا ده شب باز بوده و توریست ها میتوانند به صورت رایگان از رقص سماور درویشان در حال نوشیدن چای دیدن کنند. همینطور میتوانند بعد از بازار از کاخ موزه بزرگ موزائیک که نزدیک به بازار هست بازدید داشته باشند.

 17 
 : اكتبر 06, 2018, 11:11:37 pm 
نویسنده eh3an2010 - آخرين ارسال توسط eh3an2010
طراحی سایت ارزان در تهران
افراد زیادی هستند که در تهران به دنبال سفارش دادن طراحی سایت ارزان می باشند. به همین دلیل در وب سایت هایی که تبلیغات زیادی راجع به طراحی وب سایت انجام داده و مدعی هستند که وب سایت شما را در ازای دریافت مبلغ بسیار پائینی طراحی کرده و به شما ارائه می کنند.

مشکلات طراحی سایت ارزان
شاید در این موارد بایستی دقت بیشتری داشته باشید و در انتخاب طراح وب سایت خود کمی وسواس به خرج دهید. ممکن است بگوئید: «چه تفاوتی میان وب سایت ها وجود دارد؟ مهم این است که یک وب سایت داشته باشیم.»

اگر تا به حال وب سایتی نداشته اید، حق دارید که در مورد کیفیت وب سایت و تأثیر آن بر کسب و کار خود اطلاعی نداشته باشید.

طراحی سایت

افراد زیادی هستند که به شرکت های حرفه ای مراجعه کرده و عنوان می کنند که در حال حاضر دارای وب سایت هستند، اما درخواست طراحی مجدد می دهند و دلیل این کار را ضعف ها و مشکلاتی که وب سایت قبلی آن ها داشته است، بیان می کنند.

این مشکلات شامل گرافیک ضعیف وب سایت، سرعت پائین آن، هک شدن وب سایت، نداشتن پشتیبانی و چندین مورد دیگر می باشد. و در واقع تنها زمانی متوجه این موارد می شوید که یک وب سایت با این ویژگی ها داشته باشید.

پیشنهاد ما به شما برای طراحی وب سایت، این است که به شرکتی مراجعه کنید که ضمانت کاری داشته باشد و از وب سایت شما پشتیبانی کند.

شرکت های حرفه ای دارای نمونه کارهای بسیار زیادی هستند که شما با مشاهده آن ها، می توانید راجع به خدمات شرکت اطلاعات زیادی به دست آورید.

وب سایت هایی که یک شرکت طراحی سایت با تجربه ایجاد می کند، دارای سرعت بالا، امنیت تضمین شده و گرافیک کاربرپسند می باشند.

 18 
 : اكتبر 05, 2018, 02:07:35 pm 
نویسنده sitecode - آخرين ارسال توسط sitecode
جلب اعتماد کاربران به طراحی سایت
جلب اعتماد کاربران به طراحی سایت


طراحی سایت طراحی وب سایت طراحی سایت تهران سخت است اعتراف کنید که طراحی سایت شما زشت است یا در حال اجرا نیست کودک دیجیتال شما، اگر شما، ساعت ها فکر و توسعه را انجام دادید، شما بیش از انتخاب رنگ ها و عکس ها کار می کردید، یا مبلغی بیش از اندازه به یک طراح پرداخت می کردید یا راه خود را از طریق کتاب ها و صفحات طراحی سایت برای خودتان انجام می دادید و تمام این ها کاملا جامع اندیشه شروع دوباره این فرآیند دوباره می تواند برای هر کسی دلهره آور باشد. با این حال، داشتن یک وب سایت که بازدید کننده را از دست می دهد، نه تنها یک تصمیم بد در رابطه با کیفیت زیبایی طراحی سایت شماست، بلکه یک تصمیم ضعیف از لحاظ نرخ تبدیل و بازده کلی است.

علائم نیاز به طراحی سایت مجدد
علائم شما نیاز به یک طراحی سایت مجدد سایت نرخ تبدیل شما کاهش یافته است فروش و یا منجر پایین است این فقط خوب نیست. شما خجالت کشیدید تا مردم را نشان دهید وب سایت دوستانه نیست شما نگاه شرکت دارید که با نام تجاری شما مطابقت ندارد رقبای شما به هر دلیلی شما را می کشد شما در رتبه بندی نمی کنید طراحی سایت مدیریت سخت است و یک سیستم مدیریت محتوا قدیمی دارد فرایند ساده ای برای تصمیم گیری در مورد طراحی مجدد وجود ندارد. با این حال، اگر سایت شما رشد سالانه بیش از یک سال را نشان نمی دهد، احتمال دارد که شما برای انجام تعمیرات اساسی دیر شده است. هدف هر طراحی سایت تجارت الکترونیک، تبدیل بازدید کنندگان به مشتریان است و اگر طراحی سایت یا ساختار آن یک مانع در آن باشد، نیاز به ثابت است.
شناسایی مشکالت که مانع از ایجاد طراحی سایت شما برای تبدیل و جذب بازدید کننده می شود، گام مهمی در جهت درست است. بسیاری از این کارها می تواند انجام شود، فقط تصمیمی در مورد کار با سایت شما و یافتن راهکارهایی برای ایجاد آن و کار با مخاطبان شما به کار می رود. در زیر چند دلیل وجود دارد که یک طراحی مجدد باید اولویت طراحی سایت شرکت شما باشد و برخی از اثرات منفی که می توانید با انجام اقدامات فعلی روبرو شوید. اگر هر یک از این اظهارات در مورد سایت شما درست است، طراحی مجدد را برای بازخوانی مخاطبان خود در نظر بگیرید و در دنیای وسیع امروز طراحی سایت باقی بمانید.

تجربه نادرست در طراحی سایت
اگر کاربران طراحی سایت شما را دوست ندارند، از سایت شما استفاده نمی کنند. گاهی اوقات ما چیزهایی را می فهمیم که کار بزرگی انجام می دهند، اما بازدیدکنندگان ما نظرات دیگری دارند وقتی که سایت ها از آنها سرخورده، شکسته یا بی معنی هستند. همه کاربران فکر نمی کنند مانند یک طراح، به طوری که زمانی که ناوبری نامشخص طراحی سایت است، می تواند از دست رفته باشد. گاهی بهترین راه برای شناسایی مشکلات استفاده از این است که از بازدیدکنندگان خود برای شناسایی نقاط درد طراحی سایت خود و موانع بین آنها و تکمیل یک معامله بپرسید.
شما می توانید از اطلاعات تجزیه و تحلیل اطلاعات کم ارزش با در نظر گرفتن میزان بازدهی و نقاط خروج، اطلاعات مورد نیاز خود را دریافت کنید، اما نظرسنجی های کاربر و تحقیقات بازار هدف می توانند شما را در مسیر درست با اطلاعات کیفی راهنمایی کنند. مقدار زیادی پول را در طراحی سایت خود سرمایه گذاری نکنید تا زمانی که زمان زیادی را صرف بررسی مشتریان خود کرده اید آنچه آنها دوست دارند، چه چیزی جذب می شوند و چه چیزی باید در ساختن معامله با شما مطمئن باشند . اگر مشکالت استفاده از سایت مانع فروش و یا تولید سرب شما می شود، از یک طراحی سایت مجدد به طور بالقوه نه تنها نقص های فروش خود را حل می کند بلکه ارزش شرکت شما را به طور کلی افزایش می دهد.

نام تجاری ضعیف در طراحی سایت
سایت شما با ترافیک تلفن همراه خوب بازی نمی کند. اگر طراحی سایت شما از ترافیک تلفن همراه پشتیبانی نمی کند، از یک پتانسیل بالقوه مشتریان کاسته می شوید. کاربران بیشتر و بیشتر اینترنت به صفحات از طریق یک دستگاه تحت طراحی سایت دسترسی پیدا می کنند و اگر شما یک نسخه سایت ندارید که برای آن تجربه بهینه شده است، احتمال این است که بازدیدکنندگان به جایی بروید که اجازه می دهد آنها به مرور یا خرید بروند . سایت های موبایل نیاز به برنامه نویسی و چارچوب های مختلف دارند، بنابراین در هنگام طراحی سایت مجدد خود، آن را در نظر داشته باشید.
تنها چیزی که بدتر از طراحی سایت نیست، نام تجاری نامناسب است و سایت شما جزء جدایی ناپذیر در آن است. وب سایت شما و طراحی آن باید شخصیت و ماهیت شرکت شما را انعکاس دهد و در عین حال به رقابت با آن کمک کند. آیا رنگها در طراحی سایت به خوبی با یکدیگر ترکیب می شوند و آیا در تمام مواد برند و بازاریابی سازگار هستند آیا عکس هایتان روشن، واضح و مرتبط با اطلاعاتی هستند که آنها نمایندگی می کنند آیا آرم شما به طور مؤثر نمایش داده می شود آیا تمام اطلاعات کپی و متنی با هم جریان می یابد و صدای سازگار را ارائه می دهد آیا طراحی سایت شما سرگرم کننده است یک وبسایت که از نام تجاری شما پشتیبانی نمی کند، در جذب بازدیدکنندگان به آنچه که شما باید ارائه دهد، موثر نخواهد بود و به کسب و کار مرتبط و طولانی مدت در طراحی سایت منجر نخواهد شد.

برطرف کردن مشکلات فنی در طراحی سایت
وقت زیادی را صرف حل و فصل مشکل فنی طراحی سایت شما می کند یک مشکل عمده وجود دارد که به جای حمایت بهتر از مشتریان، وقت صرفه جویی در وقت و عیب یابی و خدمت به عنوان پشتیبانی فنی وجود دارد. اگر بیشتر وقت خود را برای تثبیت جنبه های فنی طراحی سایت خود نسبت به اینکه بهینه سازی آن را صرف می کنید، وقت آن است که به جستجوی گزینه های میزبانی جدید، سیستم های مدیریت محتوا، برنامه های خرید سبد خرید یا حتی کل چارچوب و ناوبری طراحی سایت خود بروید. به طور پیوسته می توانید پیغام خطا و ایمیل های مزبور را بررسی کنید و درک کنید که چرا یک ویژگی مشخص از طراحی سایت شما به همان اندازه به طور اتفاقی کار نمی کند. همچنین اگر مقیاس پذیری اولویتی نیست که سایت شما را طراحی کرده باشد، ممکن است در آینده با پیدا کردن راه ها و مکان هایی برای قرار دادن اطلاعات مهم محصول و شرکت، مشکلی داشته باشید. اگر طراحی سایت شما توانایی رشد با محتوا و صفحات را نداشته باشد، احتمال دارد که سود و فروش شما شانس مطلوبی برای رشد داشته باشد. گوگل و سایر موتورهای جستجو نمی توانند شما را پیدا کنند


 19 
 : اكتبر 03, 2018, 07:04:00 am 
نویسنده visaem - آخرين ارسال توسط visaem
برای مهاجرت کردن به کشور سوئد که عضو شینگن می باشد، چند راه وجود دارد .
روش مهاجرت از طریق کار به سوئد
روش مهاجرت از طریق سرمایه گذاری به سوئد که خود به دو صورت می باشد: سرمایه گذاری از طریق طرح کاری (بیزینس پلن) -  مهاجرت از طریق سرمایه گذاری یکجا
روش مهاجرت از طریق ازدواج
روش مهاجرت تحصیلی به سوئد
چه افرادی می توانند برای تحصیل در سوئد اقدام کنند: افرادی که دارای مدرک پیش دانشگاهی، دارای مدارک آیلتس یا تافل با نمره ی مناسب (نوع مدرک و نمره ی آن بستگی به دانشگاه دارد)، اگر مقطع لیسانس مد نظر است، افرادی که با زبان زبان سوئدی آشنایی دارند. در صورت داشتن مدرک تحصیلی آن مدرک از یک دانشگاه معتبر در ایران صادر شده باشد.

شما می توانید برای دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص مهاجرت، اقامت، دریافت ویزای شینگن سوئد و همچنین دریافت وقت سفارت با مشاورین ویزای شینگن کیمیا سپنتا در ارتباط باشید.

 20 
 : اكتبر 02, 2018, 04:25:53 am 
نویسنده wd98 - آخرين ارسال توسط wd98
تبدیل و کدنویسی PSD به HTML به معنی تبدیل یک طرح طراحی شده در نرم افزار فتوشاپ (یا دیگر نرم افزارها) و کدنویسی آن به صفحه قابل مشاهده و استفاده در مرورگر است. طرح کدنویسی شده در مراحل بعدی معمولاً برای سی ام اس هایی مانند وردپرس کدنویسی خواهد شد.

 

تبدیل و کدنویسی PSD به HTML چگونه انجام میشود؟
تبدیل و کدنویسی PSD به HTML با باز کردن طرح مورد نظر در فتوشاپ و شروع برش و استخراج عناصر گرافیکی آن مانند لوگو و آیکان ها که با کدنویسی مستقیم قابل اجرا نیست آغاز شده و طراح سایت با نگاه کردن به طرح، کدنویسی HTML و CSS آن را در کد ادیتور آغاز میکند. تبدیل و کدنویسی PSD به HTML نیازمند مهارت نسبتاً بالایی در کدنویسی HTML و CSS است چراکه کدنویسی طرح PSD به صورت دقیق و برابر، ظرافت های بسیاری دارد.

 

تبدیل و کدنویسی PSD به HTML با کیفیت چه ویژگی هایی دارد؟
همانطور که در بالا گفته شد تبدیل کردن یک طرح پی اس دی به اچ تی ام ال نیازمند مهارت نسبتاً بالا در کدنویسی HTML و CSS است ولی یک کدنویسی و تبدیل PSD خوب ویژگی هایی مانند برابری و شباهت کامل با اصل طرح، کدنویسی منظم و مرتب، هماهنگ با اکثر مرورگرها و رعایت اصول سئو را دارد.

 

تبدیل و کدنویسی یک طرح پی اس دی به اچ تی ام ال چقدر زمان میبرد؟
زمان مورد نیاز برای تبدیل و کدنویسی طرح پی اس دی به اچ تی ام ال با توجه به پیچیدگی و تعداد صفحات هر طراحی متغیر است ولی معمولاً برای اکثر طراحی ها چیزی در حدود یک هفته زمان لازم خواهد بود.

 

تعرفه کدنویسی PSD به HTML چقدر است؟
تعرفه و قیمت تبدیل PSD به HTML با توجه به پیچیدگی طرح کاملاً متغیر است و طراح سایت معمولاً یک پیش نمایش از طرح را دریافت کرده و پس از بررسی، تعرفه و قیمت کدنویسی طرح را مشخص خواهد نمود؛ همچنین تعرفه تبدیل و کدنویسی پی اس دی به اچ تی ام ال به صورت صفحه ای محاسبه میشود به این معنی که برای هر صفحه متفاوت، هزینه جدا دریافت خواهد شد. ولی در کاسپریا به صورت میانگین هزینه تبدیل PSD به HTML برای طراحی های با پیچیدگی متوسط از 200 هزار تومان آغاز میشود.

 

یادگیری تبدیل PSD به HTML
برای تبدیل PSD به HTML شخص باید با HTML و CSS آشنایی کامل داشته باشد تا بتواند هر طرحی را در هر سبک و پیچیدگی، تبدیل و کدنویسی نماید. برای یادگیری تبدیل PSD به HTML فیلم های آموزشی بسیاری از سایت های Lynda و Tutsplus موجود است همچنین مواردی هم در یوتیوب وجود دارد.

 

خدمات تبدیل و کدنویسی PSD به HTML
در صورت نیاز به خدمات تبدیل PSD به HTML، میتوانید با کاسپریا تماس بگیرید. تبدیل PSD به HTML در کاسپریا با بهترین کیفیت ممکن به همراه ضمانت کدنویسی و البته قیمت مناسب انجام میشود.

تبدیل PSD به HTML و در صورت نیاز قالب وردپرس

مطالعه مطالب زیر نیز می تواند مفید باشد:
چرا تعرفه طراحی سایت متغیر است؟
یادگیری طراحی سایت از ابتدا تا انتها
معرفی یک سایت خوب برای دریافت ایده در هنگام طراحی سایت


صفحه: 1 [2] 3 4 ... 10