صفحه: 1 2 [3] 4 5 ... 10
 21 
 : مه 31, 2018, 01:41:22 am 
نویسنده aquapro - آخرين ارسال توسط aquapro

الف- سلامت اشخاصی که از آب تصفیه شده استفاده می کنند : انسان چند هفته بدون غذا می تواند زنده بماند اما بدون آب فقط چند روز زنده می ماند. در حقیقت به جز عنصر اکسیژن ، آب مهمترین عنصر بدن می باشد. 
ب-  مصرف آب تصفیه شده درصد مبتلا شدن به آلزایمر را کاهش می دهد : عنصر آلومینیوم به صورت طبیعی در برخی از آب ها وجود دارد همچنین سولفات آلومینیوم در تصفیه شدن آب منابع عمومی استفاده می گردد که این عوامل در ابتلا به آلزایمر نقش دارند.
پ- حفظ طبیعت و محیط زیست : هر ساله نیمی از بطری های آب معدنی وارد طبیعت می شود که اگر از آب تصفیه شده استفاده شود این مقدار آلودگی زیست محیطی کاهش می یابد.
ت-  صرفه جویی اقتصادی : با استفاده از دستگاه تصفیه آب خانگی در زمان و هزینه آب تصفیه شده صرفه جویی می شود.
ث- استفاده از آب تصفیه شده سبب کاهش ابتلا به سرطان و حمله های قلبی می شود : در فرایند گندزدایی اب در دنیا از کلر استفاده می شود.  کلر باقیمانده در آب ترکیباتی تولید می کند که اکثر متخصصان بر این باورند که این ترکیبات سرطان زا می باشند.
 

 22 
 : مه 30, 2018, 06:34:47 am 
نویسنده roozfreight - آخرين ارسال توسط marjanrad

باربری جنت آباد , باربری پونک , باربری شهرک غرب و نواحی مختلف تهران: زمانی که قصد داشته باشید محل زندگی خود را تغییر دهید و از یک منطقه در تهران به منطقه ای دیگر نقل مکان نمایید نیاز دارید تا بار و اثاثیه زندگی تان را به نحوی جابجا نمایید. این شاید یکی از مشکلات اصلی و دغدغه بزرگ بسیاری از افراد باشد. باربری در تهران جزوخدمات اتوبار ملی در تهران می باشد که برای همشریان عزیز تهرانی انجام وظیفه می کند.
باربری جنت آباد ,باربری جنت آباد شمالی, باربری جنت آباد جنوبی در ناحیه 5 تهران جزو مناطق تحت پوشش اتوبار ملی می باشد. همچنین باربری محدوده پونک به عنوان خدمات پونک بار و اتوبار پونک هم برای ناحیه 2 و 5 تهران مشغول به خدمات رسانی به همشهریان عزیز در این منطقه می باشد.
در شهرک غرب هم همشریان عزیز ساکن این منطقه می توانند ازخدمات ما تخت عنوان اتوبار شهرک غرب,باربری شهرک غرب تهران بهره مند شوند.
اتوبار ملی به عنوان معتبرترین شرکت باربری تهران در نقاط مختلف این شهر در نواحی مختلف خدمات زیر را به همشریان عزیز ارائه می هد.
 خدمات خدمات بسته بندی خرده ریز و اقلام درشت
 حمل و نقل و باربری
 جابجایی بار و اثاث کشی
وانت تلفنی در مشهد
حمل و جابجایی بار و کالا یک شیوه تخصصی در جابجایی کالا و لوازم مختلف است.
نوع دیگری از باربری استفاده از فریت بار است. افرادی که قصد مهاجرت یا مسافرت طولانی مدت به کشور های دیگر را داشته باشد می تواند بارهای و لوازم مورد نیاز خود را با استفاده از شرکت های فریت و حمل بار هوایی به کشور مقصد بفرستد در اصطلاح به این نوع بارها که ماهیت تجاری ندارد و نوعی بار خصوصی می باشد را فریت بار می گویند. 23 
 : مه 29, 2018, 04:36:49 am 
نویسنده amirzamani - آخرين ارسال توسط amirzamani
سالن زیبایی عروس
پیدا کردن یک سالن زیبایی خوب و آرایش عروس در روز عروسی مهمترین دغدغۀ عروس است. برای اینکه در شب عروسی خود منحصر به فرد ترین میکاپ عروس، گریم عروس و بهترین شینیون عروس را داشته باشید، پس از جستجوی سالن زیبایی و اطلاع از قیمت آرایشگاه های عروس در شمال تهران، از بین آرایشگاه زنانه شمال تهران، بهترین
آرایشگاه عروس شمال تهران را انتخاب کنید تا بهترین باشید.

سالن زیبایی و آرایش عروسی

در انتخاب آرایشگاه برای آرایش روز عروسی خود موارد زیر را مد نظر قرار دهید:

یکی از مهمترین مواردی که در انتخاب آرایشگاه خوب و مناسب بسیار مهم است، رفتار و سلوک آرایشگر و پرسنل آرایشگاه است و اینکه شما با بودن در آنجا احساس راحتی داشته باشید و بتوانید نظرات خود را در مورد میکاپ، شینیون خود به آرایشگرتان بگویید.

از خدماتی که آرایشگاه در زمینۀ آرایش عروس ارائه می دهد مطلع شوید و مدرک یا مدارک فنی یا تخصصّی آرایشگر خود را ببینید و از اعتبار آن اطمینان حاصل کنید.

 در این انتخاب نزدیک بودن آرایشگاه به محلّ سکونت، آتلیه یا تالار پذیرایی را در نظر داشته باشید. 

کارهای قبلی آرایشگر خود را ببینید و تا جایی که ممکن است از افرادی که زیاد در آنجا رفت و آمد دارند تحقیق کنید.

آرایشگری را انتخاب کنید که خلاق باشد.

آرایشگری را انتخاب کنید که چهره شناس باشد و بداند برای هر فرم صورت، چه میکاپ و شینیونی را به کار ببرد. مثلاً استفاده از آرایش خلیجی برای افرادی که پوست و موی روشن دارند پیشنهاد نمی شود.

آرایشگری را انتخاب کنید که در سبک آرایشی که به کار می رود، با مهارت تمام چهرۀ واقعی شما را حفظ کند نه اینکه با گریم عروس چهره ای مصنوعی ایجاد کند، آن چنان که خودتان هم پس از اتمام کار برای خودتان غریبه و نا آشنا باشید!

اگر آرایشگری دارید که مدت هاست او را می شناسید، مراجعات زیادی با آرایشگاه او دارید، از کارش راضی هستید و می دانید که در کار خود نکات مهم و مدرن را رعایت می کند، ریسک نکنید و آرایش عروسی خود را نیز به او بسپارید؛ در غیر اینصورت، اگر آرایشگر جدیدی در نظر دارید، قبل از موعد عروسی خود یکی دو بار به او مراجعه کنید و از اخلاق و کارش آگاهی های لازم را کسب کنید. اگر از بین دوستان و آشنایان کسی را سراغ دارید که آرایش روز عروسی اش را دیده اید و از آن خوشتان آمده است شما هم می توانید با خیال راحت تری از آن آرایشگاه استفاده کنید.

پیش از شروع کردن آرایش، لباس عروس، تاج و تور عروسی خود را به آرایشگر تان نشان دهید زیرا از این طریق به آرایشگر خود کمک می کنید تا در مورد سبک شینیون بهتر تصمیم بگیرد و شینیونی را بر موهای شما اجرا کند که با مدل لباس عروس (به ویژه یقه)  تور و تاج همخوانی داشته باشد.

اگر قصد مانیکور کردن ناخن هایتان را دارید، چند روز قبل به آرایشگر خود بگویید و هماهنگی های لازم را در این مورد انجام دهید.

در صورتی که تمایل به رنگ کردن مو های خود دارید، رنگی را انتخاب کنید با چهره، نوع آرایش که در روز عروسی انجام خواهید داد و همچنین سن و سال شما مطابقت داشته باشد. آرایشگرتان شما را در این مورد راهنمایی خواهد کرد.

 24 
 : مه 28, 2018, 02:19:12 am 
نویسنده companyregisterir - آخرين ارسال توسط companyregisterir
دارای وظیفه ثبت علامت تجاری ,نشانه های جغرافیایی,اختراعات ,نام تجاری ,طرح ها و اشکال و مدل های صنعتی و نمونه های اشیا مصری و دیگر موارد مالکیت صنعتی که باید ثبت شود و تغییرات انجام داد است
همچنین به اجرای معاهدات مرتبط با موضوع مندرج در بند فوق که دولت جمهوری اسلامی ایران آنها را پذیرفته و به آنها ملحق شده و یا خواهد شد.
امروزه اداره ثبت شرکت ها و اداره مالکیت صنعتی هر کدام با استفاده از روش های جدید راه های مختلفی را برای متقاضیان ثبت در نظر دارند که ثبت هرکدامشان دارای اثار متفاوتی می باشد 25 
 : مه 27, 2018, 03:39:50 am 
نویسنده آرل - آخرين ارسال توسط آرل
طراحی و ساخت ویلا در لواسان به دلیل اینکه سایت اصلی در زمینی  شیب دار قرار دارد همچنین در سطح بالای منطقه می باشد این امکان را به طراحان داد تا بتوانند برای ویلا یک منظره جذاب از کوه های البرز و رودخانه جاجرود  به وجود اورند درب اصلی ورودی ویلا در قسمت پایین شیب دار زمین قرا ردارد و یک دیوار حائل 30درجه ایی در بخش غربی به عنوان مرز جدا کننده همسایه اختصاص داده شده است همچنین در بالای تپه خانه به سبک پست مدرن و یک عمارت مسکونی سنتی در کنار هم قرار گرفته اند که لحاظ فرم یکدیگر را به چالش می کشند

کارفرما یک ویلای ساده با توپوگرافی سایت در ذهن داشته است که دارای یکسری حریم خصوصی مناسب  که در دید عموم نباشد را برای ساکنین داشته است ولی در عین حال در کنارش از مناظر اطراف هم  بتوانند نهایت استفاده را هم ببرند
برنامه اصلی طراحی ویلا شامل: طراحی یک سوئیت مستر، دو اتاق خواب کودک، یک هال و فضای تماشای تلویزیون و فیلم برای خانواده، تراس، نشیمن، اتاق بازی، فضای بیرونی و داخلی گسترده، و استخر شنا می باشد. علاوه بر عرصه های فوق یک اتاق خواب به همراه فضاهای اتاق خواب، آشپزخانه و غذاخوری برای مهمان تعبیه شده است. همچنین در ضلع غربی ملک فضایی برای سرایداری، دو گاراژ خودرو، و یک آسانسور و یک راه پله باز که به تمام طبقات خانه راه داشته قرار گرفته اند

 26 
 : مه 26, 2018, 04:59:00 am 
نویسنده sitecup1 - آخرين ارسال توسط sitecup1

شش روند طراحی سایت اینترنتی

سعی کردیم به دنبال برخی از ایده های جدید برای طراحی سایت اینترنتی بگردیم که انتظار داریم در سال 2018 با استقبال روبه رو شود. در اینجا لیستی از شش روندطراحی سایت اینترنتی که دراین سال باید به آن توجه داشته باشید را آورده ایم.
1.رنگ های روشن، برجسته
رنگ های واضح و متفاوت می توانند یک ویژگی بارز و قابل ستایش در طراحی سایت اینترنتی در سال 2018 باشند. با قابلیت های جدید SVG در فرمت های قلم ها، فونت های رنگی در ایمیل های بازاریابی در حال حاضر محبوب شده اند.
2. مدهای دهه 90
شما ممکن است قبلا مدهای الهام گرفته از سبک بدون گره در فروشگاه ها را دیده باشید. مد و تصاویر دهه 90 در سال 2018، روند عظیمی خواهند داشت. تصور کنید که ساخت سایت را با استفاده از رنگ های روشن در زمینه های تاریک بکشید و این کار، ردپا و امضایی از طرح های دهه 90 را به تصویر می کشد.

3.دیگر هیچ قالب جنسیتی وجود ندارد
برندهای زیادی تصور می کنند که قالب های آنها در مورد نقش های جنسیتی منسوخ شده است و درباره آن تجدید نظر می کنند. مثلا شرکت یونیلور کشف کرده است که زنان دیگر در تبلیغاتشان به عکس زن خانه دار کاملا شبیه نیستند.
اداره استانداردهای تبلیغاتی همچنین قصد دارد قوانین جدیدی را درباره هنجارهای جنسیتی منتشر کند. انتظار می رود ایده های تازه در مورد چگونگی ارائه جنسیت در آگهی ها دیده شود


4-رنگ بنفش – بنفش پر رنگ
طبق گفته موسسه Color Pantone Color، رنگ بنقش پر رنگ، رنگ رسمی سال 2018 تعیین شده است. استفاده از این رنگ در طراحی سایت اینترنتی می تواند انتخاب خوبی باشد.

5- طراحی سایت با تقسیم صفحه
اگرچه علاقه داریم یک تصویر بزرگ و واضح از قهرمان را در صفحه اصلی داشته باشیم، در سال 2018 طراحی در ساخت سایت به سمت طراحی هایی با صفحات تقسیم شده گرایش پیدا کرده است.
طراحی سایت اینترنتی با استفاده از صفحات تقسیم شده برای ایجاد اهمیت برابر به صورت بصری در صفحات فرعی یا صفحه اصلی شما ایده آل است.

6-همه چیز را آرام کنید
2016 سالی پر از هیجان سیاسی بود. در سال 2017، ما هنوز در تلاش برای بازیابی هستیم. اما براساس فیس بوک، سال 2018 سالی است که ما تلاش می کنیم استرس خود را از بین ببریم.
آرام کردن همه چیز، در روند ساخت سایت ، با تصاویر نرم، شخصیت های زیبا و جملات مثبت، منعکس می شود.روندهای طراحی سایت بسیاری در صنعت بازاریابی دیجیتال وجود دارد و اشاره به همه آنها دشوار است، اما انتظار داریم این 6 روندی که ذکر کردیم، در سال 2018 پرطرفدار باشند

 27 
 : مه 26, 2018, 12:11:23 am 
نویسنده پیرامیدطرح - آخرين ارسال توسط پیرامیدطرح
طراحی دکوراسیون و تجهیز ساختمان اداری بانک ایرلند که در شهر استمفورد-کشور ایرلند قرار دارد توسط شرکت معماری MKDA اجرا گردید برای دکوراسیون داخلی بانک طراحان از سبک های مدن و کلاسیک به صورت ترکیبی و خلاقانه استفاده کردند که باعث ایجاد دکوراسیون زیبا ,خلاقانه و خاص شد
برای تقسیم بندی محیط از پارتیشن های شیشه ایی شفاف بهره برده اند و توانسته اند از فضاهای مشترک یک تعداد محیط کاملا خصوصی در بخش های گوناگون ساختمان تشکیل دهند و با این حساب بهره بردن از یک ارتباط نزدیک و مستمر در بین کارمندان قسمت های مختلف بانک امکان پذیر شده است
یکی از مواردی اصلی که دارای امتیازات خوبی هم می باشد ایجاد سقف های بلند  در این مجموعه می باشد و در هنگام ورودی اصلی ساختمان با ارتفاع حدود 5/6 متر باعث ابهت خاصی شده ست همچنین از ترکیب خاص متریال ها از جمله چوب طبیعی ,سقف های کششیءسنگ مرمر خاکستری ,استفاده از چراغ های گردون درامتیک و صندلی های به رنگ روشن جز نکات کلیدی این طراحی دکوراسیون خاص و مدرن می باشد.

 28 
 : مه 23, 2018, 02:25:44 am 
نویسنده andres8 - آخرين ارسال توسط andres8
فروش یو پی اس خانگی / مدتهاست به دلایل مختلف برق با نوسانات و قطعی مواجه است و نوسانات برق برای لوازم برقی منزل آسیب میرساند لذا یک واحد مسکونی نیاز به محافظت و تامین بدون قطعی برق دارد که بهترین راه محافظت از لوازم برقی و تامین برق منزل استفاده از یوپی اس است.
یو پی اس خانگی

کاربرد یو پی اس خانگی یا ضرورت استفاده یو پی اس در منزل

با استفاده از یو پی اس نیاز به دستگاه محافظ نیست و در زمان قطع برق لوازم خانه ضروری مثل کامپوتر لب تاپ / پکیج / کولر / سیستم ضدسرقت / دوربین مداربسته / یخچال و… قابل استفاده است. بنابراین یو پی اس خانگی برق را ذخیره کرده و نیاز برق را در شرایط اضطراری رفع میکند.

قیمت یو پی اس خانگی
یو پی اس خانگی با ابعاد کوچک ولی با کاربردی موثر و آسان تمام نیازها را در زمان قطع برق رفع میکند.
هزینه بسیار پایین نسبت به کاربرد و عمر زیاد دیگر قابلیت یو پی اس خانگی است. در هر صورت هر خانه ای یک یو پی اس نیاز دارد.

 29 
 : مه 22, 2018, 11:21:01 am 
نویسنده sitecode - آخرين ارسال توسط sitecode
طراحی سایت دزفول


طراحی سایت دزفول
طراحی سایت  طراحی وب سایت طراحی سایت در شهر دزفول در ایران توسط کارشناسان و متخصصان طراحی سایت در شرکت نونگار پردازش به راحتی قابل اجرا می باشد. تنها با یک تماس تلفنی در شهر دزفول به راحتی قادر خواهید بود تا پروژه ی طراحی سایت خود را به آن ها واگذار کنید. شرکت نونگار پردازش در کمترین زمان و با بالاترین کیفیت و سطح کارایی پروژه ی طراحی سایت را به شما تحویل خواهد داد. از نظر طراحی و گرافیک متخصصان و برنامه نویس های شرکت نونگار مطابق با آخرین استاندارد های موجود در سطح بین الملل به پیاده سازی پروژه های طراحی سایت خواهند پرداخت.
طراحی سایت  اختصاصی در دزفول

طراحی سایت یک از بهترین راه های اینترنت برای تبلیغات و معرفی حرفه و مشاغل می باشد و از فضای نامحدود اینترنتی می توانید به افزایش کسب و کار خود کمک کنید و کسب و کار خود را رونق بخشید. وب سایت خود را به صورت اختصاصی طراحی کنید البته برخی از وب سایت ها نیز هستند که قالب های آماده را ارائه می دهند و در قبال آن ها مبالغ ناچیزی را دریافت می کنند. افرادی که قصد معرفی کسب و کار خود را دارند بهتر است از قالب های آماده استفاده نکنند زیرا این وب سایت ها به طور همزمان ممکن است به افراد دیگر نیز ارائه شوند.
بهینه سازی طراحی سایت در دزفول

پس از تکمیل طراحی سایت سئو کاران در صورت تمایل داشتن مشتری به بهینه سازی وب سایتتان می پردازند، بهینه سازی برای معرفی و شناساندن محتوای سایت شما به موتورهای جستجوگر گوگل انجام می پذیرد. سئو سایت باعث می شود تا موتورهای جستجوی کلمات کلیدی وب سایت شما را در مطالب تان بررسی و شناسایی کنند و طبق امتیازی که وب سایت شما دریافت کرده است در لست و گزینه های جستجو قرار خواهید گرفت.


 30 
 : مه 20, 2018, 10:26:58 am 
نویسنده mr.mousa - آخرين ارسال توسط mr.mousa
قاب محافظ گوشی Honor 9 Lite برند X-Level سری Guardian با کیفیت بسیار بالا و جنس نرم طراحی زیبا و ظریف دارد که علاوه بر اینکه از گوشی در برابر ضربه به خوبی محافظت میکند ابعاد گوشی را بزرگ نمی‌کند و از زیبایی آن کاسته نمی‌شود.

قاب محافظ ار جمله لوازم جانبی ضروری برای گوشی است چرا که اگر ضربه ای به آن وارد شود هم هزینه تعمیر آن بالا است و هم باعث افت قیمت دست دوم آن می‌شود.

قاب محافظ هواوی Huawei Honor 9 Lite فوق از برند معتبر و شناخته شده X-Level هست که کیفیت آن بسیار شناخته شده است. به دلیل طراحی دقیق و حرفه ای جای پورت, سنسور و دوربین به خوبی برش خورده است و هیچ گونه مزاحمتی برای استفاده از آنها وجود ندارد. اطراف گوشی را به خوبی پوشش می‌دهد و محافظت 360 درجه دارد.برای محافظت بیشتر از لنز دوربین اطراف آن کمی برجسته تر طراحی شده است. قاب محافظ Honor 9 Lite برند X-Level در برابر اثر انگشت مقاوم است و لکه آب روی آن جذب نمی‌شود.

برای خرید روی لینک زیر کلیک کنید
قاب محافظ Honor 9 Lite

هوآوی گوشی Honor 9 را در ماه ژوئن 2017 رسما رونمایی کرد. این کمپانی چینی امروز یک نسخه سطح پایین‌تر هم از آن معرفی کرد که Honor 9 Lite نام‌گذاری شده است و البته به نام Honor 9 Youth Edition هم آن را می‌شناسیم. همان‌طور که احتمالا مطلع هستید، Honor 9 با نسبت نمایش 16:9 و دوربین دوگانه اصلی معرفی شد و Honor 9 Lite در مقایسه با آن از نسبت تصویر 18:9 بهره می‌برد و به دوربین سلفی با لنز دوگانه مجهز شده است. لوازم جانبی Huawei Honor 9 Lite

گوشی تازه Honor 9 Lite در ابعاد 151 × 71.9 × 7.6 میلی‌متر ساخته شده است و 149 گرم وزن دارد. روکش محافظ شیشه‌ای 2.5D روی هر دو پنل جلو و پشتی آن را پوشانده است و در رنگ‌های سرمه‌ای، طوسی، مشکی و سفید مرواریدی عرضه می‌شود.
این گوشی صفحه نمایش 5.65 اینچی از نوع IPS LCD فول اچ دی پلاس با وضوح تصویر 2160 در 1080 دارد و از نسبت تصویر مدرن 18:9 پشتیبانی می‌کند. نسخه اصلی که همان Honor 9 است، در مقایسه با این نسخه تازه در ابعاد 143.3 × 70.9 × 7.5 میلی متر ساخته شده است و صفحه نمایش 5.15 اینچی فول اچ دی دارد.

صفحه: 1 2 [3] 4 5 ... 10