نویسنده موضوع: فواید روغن زالو  (دفعات بازدید: 75 بار)

sara1400

  • کاربر جدید
  • *
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 3
فواید روغن زالو
« : ژوئن 13, 2018, 05:09:59 am »

روغن زالو که به آن روغن علیق نیز گفته شده است، از داروهای مجرب طب سنتی ایران و جهان در درمان ناتوانی های جنسی مردان است. همچنین در خانمها برای افزایش سایز سینه و باسن و حجم دهی به صورت کاربرد فراوانی دارد. نحوه ساخت و خواص این روغن در کتابهای متعدد طب سنتی ایران از جمله کتاب قرابادین ابوعلی سینا، مفرح القلوب حکیم ارزانی، درع الصحه تهرانی... نوشته شده است .

روغن زالو توسط پوست جذب می شود . بافتی که در اثر ماساژ تحریک شده و سلول هایی که آماده دریافت مواد مغذی هستند ، با جذب روغن شروع به سلول سازی و بافت سازی جدید کرده و این روند طی دوره درمان به غایت خود خواهد رسید. در نتیجه این بافت سازی ، در منطقه مورد نظر شاهد افزایش سایز و رشد خواهیم بود.


از مهمترین کاربردهای بی نظیر روغن زالو در خانم ها می توان تاثیر روغن زالو بر روی صورت برای پر کردن آن و همچنین برای بزرگ کردن و برجسته کردن باسن و سینه را نام برد. در مورد عوارض روغن زالو تاکنون عارضه یا مشکل خاصی گزارش نشده است. پس می توان از این محصول طبیعی استفاده خاص خود را داشت.
روغن زالو از زالوی زنده و تمیز شده ، چند نوع گیاه دارویی مخصوص ، روغن پایه جهت استحصال (روغن کنجد) و.... تشکیل شده که با نسبت فوق اشباع و غلظت بالا ، زیر نظر کارشناسان طب سنتی تولید می شود. تولید روغن زالویی که نتیجه بخش باشد نیاز به علم و دانش و تخصص فراوان و استفاده از دستگاه های تخصصی می باشد و این کار فقط در کارگاه های مجهز قابل انجام است و بسیاری از روغن های موجود در عطاری ها ، از زالوی خشک شده در آن استفاده شده و گیاهان دارویی مخصوص را ندارند.
خارج شده است