نویسنده موضوع: طراحی وب سایت در اهواز  (دفعات بازدید: 72 بار)

eh3an2010

  • کاربر جدید
  • *
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 37
    • طراحی سایت
طراحی وب سایت در اهواز
« : سپتامبر 08, 2018, 10:31:20 pm »

طراحی وب سایت در اهواز
طراحی سایت تهران سفارشات را از سراسر کشور می پذیرد. به این صورت که اگر شما در یکی از شهرستان های کشور عزیزمان هستید، می توانید بدون نگرانی در مورد مسافت، سفارش طراحی وب سایت خود را به یک شرکت معتبر بدهید.

مراحل طراحی وب سایت
شرکت طراحی سایت در مورد ظاهر و گرافیک وب سایت به شما مشاوره خواهد داد، همچنین اگر طرح خاصی مد نظر شما باشد، شرکت عیناً همان را برای شما به صورت فایل psd پیاده سازی می کند.

این فایل برای شما ارسال شده و در صورتی که مورد تأیید شما باشد، اعلام می کنید و شرکت طراحی سایت مرحله کدنویسی وب سایت شما را آغاز می کند.

طراحی سایت
ولی اگر طرح، از نظر شما تأیید شده نباشد موارد مورد نظر خود را بیان کرده و طراحان شرکت آن ها را تغییر می دهند. و این کار تا زمانی که شما طرح را تأیید کنید، ادامه می یابد.

پس از اینکه طرح توسط شما تأیید شد، تیم برنامه نویسی شرکت، کار خود را آغاز می کنند. این مرحله برای وب سایت های اختصاصی چند روز طول می کشد، پس از آن وب سایت روی دمو به شما نشان داده می شود.

  فرم ها در HTML قسمت دوم
شما در این حالت می تواند وب سایت خود را به طور کامل مشاهده کرده، صفحات داخلی و بخش مختلف آن را ببینید. و اگر در جایی از سایت نیاز به تغییر می بینید آن را بیان می کنید.

پس از اینکه وب سایت از همه نظر مورد قبول و رضایت شما واقع شد، سایت روی دامنه اصلی می رود. در این زمان آموزش کامل نحوه کار کردن با پنل مدیریتی به شما داده می شود. و شما می توانید کار با وب سایت خود را شروع کنید.

بخش پشتیبانی شرکت نیز شما را در کامل کردن وب سایت یاری کرده و به سوالات شما پاسخ می دهند.