نویسنده موضوع: کاربرد انیمیشن در طراحی سایت  (دفعات بازدید: 42 بار)

razavi@npco.net

• کاربر جدید
  • *
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 2
کاربرد انیمیشن در طراحی سایت
« : سپتامبر 23, 2018, 05:17:35 am »

کاربرد انیمیشن در طراحی سایت
طراحی سایت طراحی وب سایت طراحی سایت تهران یک سال دیگر مجموعه ای از روند طراحی سایت می آورد. به نظر می رسد که این روند به طور مداوم پیشرفت می کند و در حالی که روند پیش رو هنوز هم در اینجا وجود دارد، بسیاری از آن ها برای رسیدن به این رسیده اند. برای این پست، من انتخاب کرده ام که بهترین روند را برای در نظر بگیرم. برخی از این ها در حال ظهور هستند، در حالیکه دیگران در طی چند سال در حال رشد بوده اند. اما من اطمینان دارم که در آینده نزدیک بیشتر روند طراحی سایت را مشاهده خواهیم کرد. و اگر شما به دنبال سبک های جدید طراحی جدید باشید، این لیست جای خوبی برای شروع است.در طراحی سایت انیمیشن پایه بسیار ساده است برای افزودن به طراحی سایت ها امروزه. اما حرکت به سمت بیشتر انیمیشن های متمرکز بر کاربر، به نام که از برنامه های تلفن همراه آغاز می شود، حرکت می کنند و راه خود را بر روی وب قرار می دهند. این کارها مانند پاسخ های متحرک به رفتار کاربر است. بنابراین اگر کسی روی یک دکمه یا کلیک طراحی سایت کند تا یک منوی کشویی را تحریک کند، میکرو تعامل به نحوی واقع بینانه پاسخ خواهد داد. این به صورت اثرات تندرست، تغییرات در عمق صفحه و بسیاری از اثرات محو شدن منحصر به فرد برای نشان دادن و پنهان کردن عناصر صفحه طراحی سایت می شود. در طراحی سایت مثال بالا یک انیمیشن زیبا را دنبال می کند که در آن یک را نشان می دهد.

طراحی سایت تهران
خارج شده است